Výlety s dětmi

Zábavní park Krtkův svět v Horních Měcholupech

Výlety s dětmi

Zábavní park Krtkův svět v Horních Měcholupech

Zábavní park Krtkův svět v Horních Měcholupech
  • Druh zábavy: zábavně-naučný park (herní prvky, naučná stezka, vodní hřiště, živá zvířata, přírodní divadlo, lanové centrum aj.)
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Adresa: K Měcholupům 777, Horní Měcholupy, Česká republika

Popis

Krtkův svět se nachází v Praze Horních Měcholupech. Jde o přírodní areál, kde děti, ale i celé rodiny najdou vyžití. K zábavě slouží řada přírodních prolézaček, skluzavky a houpačky, skákací polštáře a trampolíny, lanové centrum nebo vodní hřiště. Pro rodinné oslavy jsou ideální oddělená grilovací místa

Krtkův svět disponuje brouzdalištěm, jezírky, naučnou stezkou a největším krmelec v Evropě. Děti zde mohou nakrmit ryby, navštívit přírodní divadlo a nechybí ani živá zvířata. Park vzniká na několik etap a bude se postupně rozšiřovat. V plánu je třeba minizoo, pohádkové městečko, motokárová dráha, stezka v korunách stromů i další prvky. Během léta si zde užijete i noční provoz, jelikož park včetně cest, stromů, terasy a mola je osvětlen, takže rodiče mohou využít letního posezení za zvuků žab ze zdejších jezírek. Hlad a žízeň zaženou občerstvovací provozovny. Kousek od vchodu do areálu jsou autobusová i vlaková zastávka (Praha – Horní Měcholupy) a areál má k dispozici celkem 450 parkovacích míst. Vlaková stanice Horní Měcholupy je od parku vzdálena cca 300 m, autobusová cca 200 metrů.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/praha/12599-zabavni-park-krtkuv-svet