Výlety s dětmi

PRAHA, jak ji neznáte - zážitkové prohlídky Prahy pro rodiny s dětmi

Výlety s dětmi

PRAHA, jak ji neznáte - zážitkové prohlídky Prahy pro rodiny s dětmi

PRAHA, jak ji neznáte - zážitkové prohlídky Prahy pro rodiny s dětmi
  • Druh zábavy: komentované procházky Prahou pro rodiny s dětmi
  • Doporučený věk dětí: 6+
  • Adresa: Herrmannova 1348/29, Praha 4, Česká republika

Popis

Máte rádi pražské památky? Právě teď nastal ten pravý čas prohlédnout si naše krásné hlavní město v celé jeho kráse tak, jak to dlouho nebylo možné. Přijměte proto pozvání na některou z nabízených procházek. Zkušené profesionální průvodkyně Prahou si pro Vás a Vaše děti připravily netradiční procházky Prahou plné pověstí, strašidel, kvízů a soutěží. Budou Vám ukazovat pražské památky, vyprávět Vám jejich příběhy a legendy a také Vám poradí, co dalšího stojí za návštěvu. Program je uzpůsoben dětem, které se mohou aktivně zapojit do prohlídky a zkusit zodpovědět různé kvízy a hádanky, za což si mohou vysloužit odměnu.

Některé nabízené procházky:

Cestou se děti dozvědí nejen, jaké legendy se o navštívených místech vyprávějí, ale také to, že i skutečná historie může být docela strašidelná. Praha je velká, a tak pokud se Vám bude jedna procházka líbit, můžete příště přijít zase na jinou.

Všechny tyto netradiční procházky Prahou trvají asi hodinu a tři čtvrtě, což zvládnou i případní mladší sourozenci, a počet osob ve skupině obvykle nepřesáhne dvacet. Vše je možné absolvovat i s kočárkem a procházky jsou tak vhodné pro celé rodiny, které hledají zábavný a přitom smysluplný program pro děti v Praze.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/praha/12250-praha-jak-ji-neznate-komentovane-prochazky-prahou-pro-rodiny-s-detmi