Výlety s dětmi

Koupaliště Rusava v Podhostýnsku

Výlety s dětmi

Koupaliště Rusava v Podhostýnsku

Koupaliště Rusava v Podhostýnsku
  • Druh zábavy: letní koupaliště s vyhřívanou vodou, brouzdaliště, tobogán, dvojitá skluzavka, venkovní whirlpool, plážové sporty, dětské hřiště
  • Pláže: travnaté
  • Adresa: Rusava 279, Rusava, Česká republika

Popis

Osvěžení v letních dnech nám poskytne na okraji obce Rusava v podhůří Hostýnských vrchů moderní koupaliště s vyhřívanou vodou, což zajišťují solární kolektory. V době, kdy solární ohřevy teprve začínaly, to byla jedna z největších instalací solárních panelů v ČR.

Toto menší letní koupaliště je situované v klidném prostředí obklopeném lesy a zaujme všechny věkové kategorie. Dvojitá skluzavka o délce 9 metrů určená především dětem končí v rekreačním bazénu o rozměrech 43 x 15 metrů. Atrakcí je 66 metrů dlouhý tobogán, který ústí do samostatného dojezdového bazénku. Příjemně nás promasíruje venkovní whirlpool. Pro nejmenší hosty letního koupaliště je přichystáno brouzdaliště s vodním hřibem. Na souši je možné se zabavit při míčových hrách, plážovém volejbalu či hrou ruských kuželek a stolního tenisu. Další vyžití pro dítka zaručuje hřiště s prolézačkami, trampolínou a lezeckou stěnou.

Zdroj: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy
Foto: Obec Rusava

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/koupani/stredni-morava/12232-koupaliste-rusava-v-podhostynsku