Výlety s dětmi

Vzdělávací centrum Smart Bricks, Brno

Výlety s dětmi

Vzdělávací centrum Smart Bricks, Brno

Vzdělávací centrum Smart Bricks, Brno
  • Druh zábavy: vzdělávací centrum pro děti vyučující základy matematiky, fyziky, programování a robotiky za pomoci stavebnice LEGO
  • Doporučený věk dětí: 4+
  • Kurzy a kroužky: Kroužky a další aktivity založeny na bázi kostek LEGO®
  • Adresa: Jihomoravské náměstí 1, Brno, Česká republika

Popis

Vzdělávací centrum Smart Bricks je určeno pro všechny děti od 4 do 14 let, které se zajímají o vědu, techniku a neustále mají potřebu zkoumat nové věci. V centru se pro děti vytváří volnočasové aktivity za pomoci konceptu STEM. Při výuce formou konceptu STEM se lektoři zaměřují především na vědu, techniku, inženýrství a matematiku. To vše je v centru Smart Bricks podpořeno výukovými programi LEGO® Education. Za pomoci LEGO® kostek se děti vyučují základům matematiky, fyziky, programování a robotiky. Zároveň je cílem centra také podporovat komunikační dovednosti, kritické myšlení a schopnost práce v týmu.

Centrum Smart Bricks dětem nabízí volnočasové kroužkyletní tábory, narozeninové oslavy a workshopy. Mimo jiné se připravují i vzdělávací programy pro školy a školky.

V centru se nachází i speciální LEGO® hernička s obrovským městem z kostek, kde si děti mohou přijít jen pohrát. Pokud máte doma malého tvořílka, nadšenou vědkyni nebo budoucího inženýra, přijďte se sem podívat. V nabídce je spousta zajímavých aktivit, které se Vám i Vašemu dítěti budou určitě moc líbit.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/jizni-morava/11823-vzdelavaci-centrum-smart-bricks