Výlety s dětmi

Dětský koutek TIME OUT, Tuchoměřice

Výlety s dětmi

Dětský koutek TIME OUT, Tuchoměřice

Dětský koutek TIME OUT, Tuchoměřice
  • Druh zábavy: dětský koutek s cirkusovou tematikou v nákupním centru s hlídáním dětí od 3 let věku
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Ke Kopanině 421, Tuchoměřice, Česká republika

Popis

Premium Outlet Prague Airport otevřel dětský koutek s cirkusovou atmosférou a zajištěným hlídáním.

Nakupování v Premium Outlet Prague Airport (POP) bude od této chvíle pro rodiče s dětmi mnohem jednodušší a zábavnější. V nákupním centru se otevřel moderní dětský koutek TIME OUT s cirkusovou atmosférou, který se nachází naproti kavárně Starbucks. V koutku si na své přijdou jak školáci, tak i ti nejmenší. 

V klimatizovaném dětském koutku nemůže chybět horolezecká stěna, skluzavka nebo pohádková šatna s převleky princezen a rytířů. Starší děti mohou propojit zábavu s poznáním v interaktivní části prostřednictvím herní konzole Playstation 4, virtuální reality a dotykové obrazovky. Pro ty nejmenší návštěvníky jsou připraveny panenky s kočárky, stavebnice, dřevěná vláčková dráha, ponk pro šikuly a další kreativní potřeby. Do cirkusové atmosféry TIME OUT se brzy přidá i speciální síťová atrakce Honeycomb, po níž mohou děti vyšplhat až do výšky tří metrů a cítit se tak jako opravdoví akrobati.

Na bezpečnost dětí od 3 let dohlédne profesionální a vyškolený personál. Hlídání mohou rodiče využívat vždy během otevíracích hodin dětského koutku. Dohled nad těmi mladšími sice musí zajistit jejich dospělý doprovod, ale zatímco bude malá ratolest zkoumat nové hračky, může si v klidu vypít kávu přímo v koutku.

 

 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/detske-koutky-herny/praha/11545-detsky-koutek-time-out