Výlety s dětmi

Penzion a Apartmány Věřín v Chlumu u Třeboně

Výlety s dětmi

Penzion a Apartmány Věřín v Chlumu u Třeboně

  • Druh ubytování: penzion
  • Stravování: kuchyňka
  • Vybavení pro děti: hračky, zahrada
  • Adresa: Třeboňská 445, Chlum u Třeboně, Česká republika

Popis

Nabízíme Vám tip na ubytování ve dvou rodinných penzionech, které se nacházejí v těsné blízkosti centra Chlumu u Třeboně. Celková kapacita obou penzionů je 26 lůžek, které jsou rozložené do dvoulůžkových pokojů a rodinných apartmánů. Penziony poskytují posezení na terasách s možností grilování. V každém pokoji je kuchyňka, ve které si můžete připravit jednoduché jídlo. Apartmány mají plně vybavené kuchyně včetně el. vařiče a velké lednice. Velké apartmány jsou až pro 8 osob. 

Parkování je zajištěno na vlastním pozemku za ubytováním nebo před objektem penzionu. Kola si můžete uschovat vždy pod střechou penzionu.
Každé ubytování má své vlastní posezení na terase v uzavřeném dvorečku, kde je možné také grilování. Lze tak využít příjemného posezení pod slunečníky.

V blízkosti obou penzionů (cca 100 m) je rybník Hejtman, kde se můžete vykoupat v naprosto čisté vodě a vyzkoušet tobogány, skokanské můstky, půjčovnu šlapadel a lodiček. Písečné a travnaté pláže jsou na severní i jižní straně rybníka. Nechybí také hřiště na volejbal.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/jizni-cechy/1117-penzion-chlum-u-trebone-cerveny