Výlety s dětmi

Kouty n. Desnou - Dlouhé Stráně - zábavná hledačka s luštěním a tajenkou

Výlety s dětmi

Kouty n. Desnou - Dlouhé Stráně - zábavná hledačka s luštěním a tajenkou

Kouty n. Desnou - Dlouhé Stráně - zábavná hledačka s luštěním a tajenkou
  • Druh zábavy: výlet s úkoly pro celou rodinu nebo školní výlet
  • Doporučený věk dětí: 5+
  • Adresa: Horní stanice lanovky, Loučná nad Desnou, Česká republika

Popis

Zábavně zpracovaný výlet / trasa, kdy cestou plníte úkoly, odpovídáte na otázky, luštíte křížovku, hrajete hry ... Dostanete základní informace k výletu (co vás čeká, kde zaparkovat...) a několikastránkové tématické pracovní listy, se kterými po cestě pracujete. Start i parkování na hlavním parkovišti SKI areálu Kouty n. Desnou.

Trasa obou verzí je shodná - vyjedete lanovkou a cestička začíná od horní stanice lanovky, vede po červené turistické značce a končí u horní nádrže přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně (kopíruje tradiční pěší, nejkratší možnou trasu). Celá procházka má délku necelé 3 km v jednom směru a vede lesem a po vrcholovém chodníku. Je schůdná i s menšími dětmi, s kočárkem však ne. V zimě nežli pešky, nasaďte raději běžky :-)

Hledačky i více informací o nich najdete na stránkách www.cestickou.cz!

Poznámka: Zpátky se lze svézt na koloběžce! Čeká vás 17 km pohodové jízdy krásnou krajinou a samy to zvládnou i děti od 7 let. Koloběžky si vypůjčíte u bufetu u horní nádrže. Dolů se vydáte po asfaltové cyklotrase.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/stredni-morava/10282-kouty-n-desnou-dlouhe-strane-zabavna-prochazka-s-lustenim-a-tajenkou