Výlety s dětmi

Středověká krčma u Jakuba v Písku

Výlety s dětmi

Středověká krčma u Jakuba v Písku

Středověká krčma u Jakuba v Písku
  • Druh zábavy: středověká hostina, programy se středověkou tématikou
  • Doporučený věk dětí: 7+
  • Adresa: Hradišťská 326, Písek, Česká republika

Popis

Unikátní místo v Jižních Čechách, ve kterém se čas zastavil. Hodovat a pít zde můžeme, co hrdlo ráčí. Šenkýřky v dobových kostýmech se postarají o "naše bachory". Pivo ze sudů vždy teče proudem, hostina je vždy vskutku královská a zábava bujará.

Historická budova pivovarských sklepů v královském městě Písku nedaleko hradu krále Přemysla Otakara II. a nejstaršího kamenného mostu u nás ukrývá vskutku skvostný poklad. V jejích útrobách na nás čeká středověká krčma. Zažijeme jedinečnou atmosféru středověku. Hodování ve zdejší krčmě se připravuje na ohni a věřte, že krmě to je nevídaná! O naši maximální spokojenost budou pečovat kuchaři, které by nám mohl závidět i samotný panovníkův dvůr. Taktéž není na místě pochybovat o tom, že tu zažene žízeň každý znavený poutník. Pivo a víno vždy teče proudem!

Každou sobotu si můžeme dopřát ve středověké krčmě strhující dobovou podívanou. Pro nás a naši družinu bude v krčmě hrát živě středověká kapela, tancovat nádherná břišní tanečnice, uvidíme souboj válečníků, fakíra s živým hadem, žebráka a mnoho dalšího středověkého veselí.

 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/jizni-cechy/10203-stredoveka-krcma-u-jakuba