Výlety s dětmi

Slavnostní koncert Josefa Vágnera: Jindřichův Hradec

Výlety s dětmi

Slavnostní koncert Josefa Vágnera: Jindřichův Hradec

Slavnostní koncert Josefa Vágnera: Jindřichův Hradec
  • Datum: 18.6.2019
  • Místo: Jindřichův Hradec - hrad a zámek
  • Adresa: Jindřichův Hradec, Česká republika

Popis

Slavnostní koncert Josefa Vágnera, Michaely Gemrotové, kapely Klasix a sborů NovaDomus a NovaDomáček

Josef Vágner se vrací do Jindřichova Hradce. Po zcela vyprodaném vánočním koncertu v kulturním domě Střelnice Josef přichází s jedinečným koncertním formátem. 18.6.2019 se na III. nádvoří Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec uskuteční Slavnostní koncert k 35. výročí dětského pěveckého sboru NovaDomus.

Čeká Vás rozmanitý koncert plný známých melodií, který propojuje populární, klasickou a filmovou hudbu. Těšit se můžete na oblíbeného zpěváka Josefa Vágnera, operní pěvkyni Michaelu Gemrotovou a kompletní sestavu pěveckého sboru NovaDomus a NovaDomáček pod vedením sbormistryně Ivany Písařové. Koncert proběhne za doprovodu kapely KlasiX, smyčcového kvartetu doplněného o klavír a bicí.

Nenechte si ujít tento jedinečný koncert. Vstupenky jsou již v prodeji on-line ZDE nebo v pokladně Kulturního domu Střelnice.

On-line zaplacené vstupné se nevrací. Zakoupená vstupenka se nevyměňuje. V případě ztráty či poškození se náhradní vstupenka neposkytuje.

 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/jizni-cechy/jindrichuv-hradec/10116-slavnostni-koncert-josefa-vagnera-jindrichuv-hradec-9773