Letní dětský tábor u Telče 2018

  • Datum: od 21.7.2018 do 4.8.2018
  • Místo: Duha Střelka - letní dětský tábor u Telče
  • Adresa: Studená 23, Skrýchov u Telče, Česká republika

Popis

Ubytování v podsadových stanech, tábor má vlastní srub s kuchyní a klubovnou, je situován v blízkosti rybníků, které využíváme ke koupání, současně je zde fotbalové a volejbalové hřiště, trampolína a ping pongový stůl. Kapacita tábora je 30 dětí od 7 do 15 let.

Nechybí bojovky, soutěže, výlety do okolí, celodenní výlet do města Telč, kde v době tábora probíhá každoroční festival Prázdniny v Telči. Současně se děti podílí na provozu tábora a učí se samostatnosti pod vedením zkušených vedoucích a instruktorů, kteří se sami účastnili táborů Duhy Střelky jako děti a získali příslušnou kvalifikaci v rámci požadovaných školení. Vedoucí tábora absolvoval školení hlavního vedoucího a nechybí ani kvalifikovaný zdravotnický dohled. Vybraní vedoucí jsou profesně orientováni na oblasti školství a disponují rovněž pedagogickým vzděláním.

Letní dětský tábor u Telče 2018

Otevírací doba

21. června - 4. srpna 2018

Vstupné

Cena tábora je 3900 Kč. Při přihlášení a uhrazení zálohy do 30. dubna je možné uplatnit slevu 500 Kč. Pro závazné přihlášení je nutné vyplnit elektronickou přihlášku a současně složit zálohu ve výší 1000,-Kč. Při přihlášení je možné uplatnit současně sourozeneckou slevu 300 Kč za každé dítě. Doplatek tábora je třeba uhradit do 21. června 2018.

Kontakt

Mgr. Michaela Franková 737981663

Oficiální stránky

duhastrelka.cz

Další tipy kam s dětmi v okolí

Duha Střelka - letní dětský tábor u Telče

Duha Střelka - letní dětský tábor u Telče
  • Druh zábavy: letní dětský tábor
  • Doporučený věk dětí: 8+
  • Adresa: Studená 23, Skrýchov u Telče, Česká republika

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Google Play

Výlety v mobilní aplikaci na Google Play

App Store

Výlety v mobilní aplikaci v App Store

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME