letecko-parašutistický tábor Czech Special Force 2024

  • Datum: od 7.7.2024 do 14.7.2024
  • Místo: letiště aeroklubu Plasy
  • Adresa: Letiště 404, Plasy, Plasy, Česká republika

Popis

Pobytový tábor pro mladé piloty a parašutisty na letišti aeroklubu Plasy. Děti se na letecko-parašutistickém táboru naučí pilotovat motorové letouny Cessna, aeroklubu Plasy. Nejdříve projdou teoretickou přípravou na učebně, pak si natrénují celý let na profesionálních leteckých simulátorech, samostatně pilotují skutečné letouny Cessna, pod dohledem zkušených leteckých instruktorů. Děti projdou, adrenalinem nadupaným, parašutistickým výcvikem. Zvládnou slaňování z výškových budov, přežití v přírodě ve dne a v noci, absolvují seznamovací potápěčský výcvik s dýchacími přístroji včetně praktického ponoru. Tábor je vhodný pro letecké modeláře. Doplňkovou činností je airsoft, parkour a ragby.

letecko-parašutistický tábor Czech Special Force 2024

Kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální stránky

www.ddmtremosna.cz

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME