Discgolf SUN Bachledova, Ždiar

  • Druh zábavy: discgolfové hřiště
  • Doporučený věk dětí: 4+
  • Adresa: Ždiar 542, Ždiar 702, Slovensko

Popis

Ve středisku SUN Bachledova ve Ždiaru vzniklo v létě 2015 nové devítijamkové discgolfové hřiště. Je umístěné na jižně orientované sjezdovce Bachledka s krásným výhledem na Belianské Tatry. Discgolf je zábavný nenáročný sport vhodný pro všechny věkové kategorie - rodiny s dětmi, mladé lidi i aktivní seniory. Princip hry spočívá v tom - trefit se diskem do speciálních košů rozmístěných po celém svahu na co nejméně hodů. Hráč, který má po dokončení hry nejméně bodů - hodů, vyhrává. Discgolf si návštěvníci mohou zahrát svým setem disků anebo si celý set s pravidly hry půjčit v infocentru střediska.

Fotogalerie

Discgolf SUN Bachledova, Ždiar
Discgolf SUN Bachledova, Ždiar
Discgolf SUN Bachledova, Ždiar
Discgolf SUN Bachledova, Ždiar
Discgolf SUN Bachledova, Ždiar
Discgolf SUN Bachledova, Ždiar

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.sunbachledova.sk

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME