Upozornění: aktuální informace o akcích a otevření objektů ověřujte na oficiálních stránkách!

Únikové hry od Lostrooms.cz

 • Druh zábavy: únikové hry
 • Doporučený věk dětí: 10+
 • Adresa: Mečislavova 1356/18, Praha 4 - Nusle, Česká republika

Popis

Tým 2-4 lidí je uzamčen v místnosti a pomocí vyřešení různých úkolů se z ní musí dostat za 60 minut. Lostrooms je největší sítí únikových her v Praze s 9 unikátními příběhy. Na pobočce Mečislavova 18 jsou v nabídce dvě místnosti: Advokát a Zpátky do školy.

Úniková hra "Advokát"

Na první pohled se náhodné setkání s důvěryhodným spolucestujícím může zdát v pořádku. Ale co si má člověk počít tehdy, když zjistí, že jeho nový známý se ve skutečnosti vydává za někoho úplně jiného, než o sobě říká? Jeho zpočátku nevinná prosba nás vtáhne do děje detektivního příběhu obestřeného záhadou.

Úniková hra "Škola Silent Hill"

Na kraji opuštěného městečka Silent Hill stojí Škola, které se tamní obyvatelé vyhýbají jako čert kříži. Za jejími zdmi se dějí prapodivné věci – proslýchá se, že tam naříká duch školáka, který zemřel za záhadných okolností. Shodou náhod jste se ocitli nedaleko Silent Hillu a chystáte se navštívit místní Školu, abyste se na vlastní oči přesvědčili, že místní přízrak není výplod choré fantazie místních čumilů. Jakmile vstoupíte do školní třídy, kde bylo nalezeno chlapcovo tělo, setkáte se s řadou zkoušek. Abyste jimi prošli, musíte fungovat jako sehraný tým, logicky přemýšlet a být neustále ve střehu. Zvládnete vyřešit všechny úkoly během 60 minut a osvobodit bludný přízrak, než se dveře Školy zavřou navěky věků?raji opuštěného městečka Silent Hill stojí Škola, které se tamní obyvatelé vyhýbají jako čert kříži. Za jejími zdmi se dějí prapodivné věci – proslýchá se, že tam naříká duch školáka, který zemřel za záhadných okolností. Shodou náhod jste se ocitli nedaleko Silent Hillu a chystáte se navštívit místní Školu, abyste se na vlastní oči přesvědčili, že místní přízrak není výplod choré fantazie místních čumilů. Jakmile vstoupíte do školní třídy, kde bylo nalezeno chlapcovo tělo, setkáte se s řadou zkoušek. Abyste jimi prošli, musíte fungovat jako sehraný tým, logicky přemýšlet a být neustále ve střehu. Zvládnete vyřešit všechny úkoly během 60 minut a osvobodit bludný přízrak, než se dveře Školy zavřou navěky věků?

Rezervujte na www.lostrooms.cz nebo tel. +420 777 360 557.

Fotogalerie

Únikové hry od Lostrooms.cz
Únikové hry od Lostrooms.cz

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

lostrooms.cz/cz/booking/school.html

Další tipy kam s dětmi v okolí

Dětské hřiště, Havlíčkovy sady

Dětské hřiště, Havlíčkovy sady
 • Druh zábavy: veřejné dětské hřiště
 • Doporučený věk dětí: 1+
 • Adresa: Rybalkova, Praha 2, Česká republika

Interaktivní muzeum pravěku Trilopark

Interaktivní muzeum pravěku Trilopark
 • Druh zábavy: interaktivní muzeum s komentovanou prohlídkou a dílnou
 • Doporučený věk dětí: 5+
 • Adresa: Pod Terebkou 1139/15, Praha 4, Česká republika

STUDIO DAG, Praha 4

STUDIO DAG, Praha 4
 • Druh zábavy: umělecká a sportovní škola, výukové kurzy, víkendové a prázdninové workshopy, příměstské tábory, veřejná vystoupení, příprava zájemců na umělecké a sportovní školy, tvorba choreografií, individuální lekce
 • Doporučený věk dětí: 3+
 • Adresa: Pod Terebkou 15/4, Praha 4, Česká republika

Mateřská škola PROSPECT, Praha 4

Mateřská škola PROSPECT, Praha 4
 • Druh zábavy: MŠ od 2,5 do 6 let, vzdělávací plán, pestrý program, bohatý rozvrh, akce a programy o víkendech a prázdninách ve spolupráci s rodiči
 • Doporučený věk dětí: 3+
 • Adresa: Pod Terebkou 1139/15, Praha 4, Česká republika

Dinosauří dílny v Triloparku, Praha 4

Dinosauří dílny v Triloparku, Praha 4
 • Druh zábavy: vzdělávací pořady a aktivity pro školy a veřejnost - odlévání fosilií ze sádry, preparování skutečných zkamenělin, odkrývání kostry dinosaura, modelování trilobita; dinosauří dílny – formy lebek a mořských bezobratlých; komentované prohlídky pro veřejnost
 • Doporučený věk dětí: 4+
 • Adresa: Pod Terebkou 1139/15, Praha 4 - Lhotka, Česká republika

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Nyní na Google PlayNyní na App Store

Výlety v mobilní aplikaci

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME