„Louskáček“ - lední show spojená s baletem

 • Datum: 10.11.2024
 • Místo: Enteria Aréna
 • Adresa: Sukova třída 1735, Pardubice, Česká republika

Popis

Agentura Show N1 Agency přináší do České republiky nové představení na ledě pro celou rodinu, jaké se v Evropě dosud nekonalo. Ve spolupráci se světoznámou společností Ice Empire, která vytvořila projekty jako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho dalších, a divadlem Wiener Stadt Ballett uvádíme jedinečnou kombinaci lední show a baletu „Louskáček“. Tuto show budou mít možnost vidět diváci jen v 6 zemích Evropy a to v Německu, Francii, Švýcarsku, Rakousku, Slovensku a jsme hrdí, že šestou zemí bude Česká republika. Jedinečná scénografie představení umožní divákům sledovat nejen vystoupení krasobruslařů na ledě, ale i baletních tanečníků na jevišti. Na ledě bude připravené speciální jeviště, kde se předvedou baletní umělci z divadla Wiener Stadt Ballett. V jejich blízkosti na ledové ploše uvidíte skvělé bruslařské výkony evropských špičkových krasobruslařů, účastníků světových krasobruslařských show, jakož i akrobatická a taneční čísla v podání profesionálních cirkusových umělců a tanečníků na ledě. To vše se spojí do jednoho úžasného celku. Barevná světelná show, úchvatné kostýmy i neuvěřitelné výkony všech umělců slibují nezapomenutelný zážitek. Slavný balet Louskáček díky proměnám prostoru na magickou scénu spolu s vizuálními efekty a multimediálními technologiemi ukáží známý příběh novým způsobem, aby překvapil a učinil show atraktivní i pro nejmladšího diváka. Představení bude doprovázet slavná baletní hudba P. I. Čajkovského, kterou speciálně nahrál symfonický orchestr pro tuto příležitost. Příběh Louskáčka: Děj se odehrává na Štědrý večer v domě lékaře Stahlbauma s jeho manželkou a dvěma dětmi, dcerou Marií a synem Franzem. Mariin kmotr, Drosselmeyer, jí přináší dárek, loutku vojáka jménem Louskáček, o kterém jí vypráví krásný příběh plný zázraků. Slavnostní večer pomalu končí a hosté odcházejí. Marie se vrací do obývacího pokoje, aby se ještě jednou podívala na Louskáčka, který zůstal pod vánočním stromečkem a najednou se všechno mění. Strom roste as ním se i místnost mění v obrovskou halu. Hračky, jako i Louskáček, ožívají a v místnosti se objevují myši v čele s Myším králem. Proti nim stojí odvážný Louskáček s malou armádou vánočních hraček. Marie se stává součástí tohoto nezapomenutelného dobrodružství, protože neopustí svého hrdinu a pomáhá mu. Přijďte a uvidíte něco nového, něco, co jste ještě neviděli. Skvělou zprávou je, že každá aréna, kde se show bude konat, má k dispozici sektory, kde si rodiny mohou zakoupit zlevněné rodinné vstupenky. Délka představení: 2 hodiny s 20minutovou přestávkou.

Zdroj: vychodni-cechy.info

„Louskáček“ - lední show spojená s baletem

Otevírací doba

od 15:00

Vstupné

780 - 1190 Kč

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Další tipy kam s dětmi v okolí

Okruh přes Kunětickou horu, Pardubice a Lázně Bohdaneč

Okruh přes Kunětickou horu, Pardubice a Lázně Bohdaneč
 • Trasa výletu: okruh z Hrobic přes Kunětickou horu, Pardubice a Lázně Bohdaneč
 • Celková délka cyklotrasy: 37 km
 • Terén: rovinatý
 • Vhodné pro cyklovozíky: ano

Prohlídky (nejen) s dětmi na zámku Pardubice

Prohlídky (nejen) s dětmi na zámku Pardubice
 • Druh zábavy: prohlídka muzejních expozic, dětské prohlídky tajného krytu a historického centra města v doprovodu superhrdinů
 • Doporučený věk dětí: 6+
 • Kurzy a kroužky: výtvarný kroužek
 • Adresa: Zámek 2, Pardubice, Česká republika

Interaktivní expozice Tichá hrdinství v Institutu Paměti národa Pardubice

Interaktivní expozice Tichá hrdinství v Institutu Paměti národa Pardubice
 • Druh zábavy: expozice na pomezí hry, filmu a rozšířené reality
 • Doporučený věk dětí: 12+
 • Adresa: Machoňova pasáž, třída Míru 60, Pardubice, Česká republika

Mázhaus Pardubice - interaktivní a audiovizuální výstavy pro děti

Mázhaus Pardubice - interaktivní a audiovizuální výstavy pro děti
 • Druh zábavy: výstavní galerie v podzemí bývalého vězení
 • Doporučený věk dětí: 6+
 • Adresa: Pernštýnské nám. 3, Pardubice, Česká republika

Úniková hra Hugo Koumes - Pardubice

Úniková hra Hugo Koumes - Pardubice
 • Druh zábavy: úniková hra
 • Doporučený věk dětí: 10+
 • Adresa: 17. listopadu 342, Pardubice, Česká republika

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME