Mikulášská jízda na zámku Krásný Dvůr

  • Datum: 3.12.2022
  • Místo: Krásný Dvůr - zámek
  • Adresa: , Krásný Dvůr, Česká republika

Popis

Správa státního zámku v Krásném Dvoře připravila pro všechny hodné, ale i trochu zlobivé děti a milovníky koní neobvyklou Mikulášskou jízdu.

Mikuláš se svou družinou přijede v kočáře přímo na státní zámek Krásný Dvůr a hodným dítkám s sebou přiveze sladkou nadílku. Čertovští koně potáhnou plamennou bryčku s pekelníky, které bude usměrňovat sám svatý Mikuláš. V průvodu budou kráčet čerti a čertíci společně s anděly jedoucími na koních. Nejen rodiče s dětmi se mohou těšit na krásný zážitek.

Vstupenky je možné zakoupit pouze přes online prodej na webových stránkách zámku. Cena vstupenky je 300 Kč. Vstupenka je určena pouze dětem a v její ceně je  jeden mikulášský balíček, soutěže a jízda na hřbetech čertovských koní. Mikulášský balíček nelze zakoupit samostatně.

ONLINE VSTUPENKY

Mikulášská jízda na zámku Krásný Dvůr

Otevírací doba

15:00 - 23:59

Vstupné

300 Kč

Oficiální stránky

www.zamek-krasnydvur.cz/cs

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Nyní na Google PlayNyní na App Store

Výlety v mobilní aplikaci

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME