Mikulášská procházka s nadílkou

  • Datum: 5.12.2021
  • Místo: Krásný Dvůr - zámek
  • Adresa: , Krásný Dvůr, Česká republika

Popis

Vzhledem k vývoji epidemické situace jsme bohužel byli nuceni akci zrušit.

Parkem se můžete projít individuálně.

 

Slyšíte? Co se to za zvuk nese zámeckým parkem? Skřípění kol čertovského povozu taženého pekelnými koňmi nebo vyzvánění andělských zvonků?

V neděli 5. prosince 2021 odpoledne můžete v zámeckém parku v Krásném Dvoře zaslechnout obojí – v podvečer svátku sv. Mikuláše se zde otevřou brány nebeské i pekelné.

Vydejte se na procházku zdejším parkem od zámeckých bran k Panovu templu. Jděte po stopách oblíbeného biskupa Mikuláše a poznejte blíže jeho příběh při zážitkové hře.

Stezka Vás zavede až na rozcestí, kde se rozhodne o Vašem osudu. Zlobivce pohltí peklo, jehož brány jsou pečlivě ukryté pod skalou u zámeckého vodopádu. Dobrodince přivítá s otevřenou náručí nebe, v jehož branách svatý Mikuláš odmění dobrotu srdce dobrotou od srdce.

Zajistěte si včas mikulášskou nadílku pro své děti. Pro účast na akci je zapotřebí si zakoupit vstupenku přes online prodej. Platí pouze dětští účastníci akce, v ceně 150 Kč je zahrnutý Mikulášský balíček a zážitková hra. Čas na vstupence odpovídá času nadílky. Cesta od zámecké brány až k Mikuláši vám zabere přibližně 30 minut. Prodej vstupenek bude zahájen v týdnu od 22. listopadu.

Těšíme se na vás na všechny – hříchu zmar, dobru zdar!

Mikulášská procházka s nadílkou

Otevírací doba

14:30 - 16:00

Vstupné

150 Kč

Oficiální stránky

www.zamek-krasnydvur.cz/cs

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Nyní na Google PlayNyní na App Store

Výlety v mobilní aplikaci

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME