Šluknovský výběžek se chystá na největší sportovně-hudební zážitek roku

  • Datum: od 4.8.2023 do 5.8.2023
  • Místo: Jiříkov
  • Adresa: Náměstí č. p. 464/1, Jiříkov, Česká republika

Popis

Ve dnech 4. a 5. srpna se v Jiříkově u Rumburku bude konat 29. ročník největší triatlonové události, Houmrův triatlon. Nedílnou součástí sportovní akce je i hudební festival HoumrFest, který je letos hvězdně obsazen. O hudební program se letos postarají kapely No Name, pop-rocková skupina, která v roce 2016 obdržela Zlatého slavíka v kategorii Slavíci bez hranic, Portless, UDG, Vltava, Děda Mládek IIegall Band, Pískomil se vrací, písničkář Láska a mnoho dalších. Vstupenky na HoumrFest jsou již v předprodeji, do konce dubna za zvýhodněnou cenu 150 Kč.

Šluknovský výběžek se chystá na největší sportovně-hudební zážitek roku

Oficiální stránky

www.htriatlon.cz

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Další tipy kam s dětmi v okolí

Cyklistický okruh Kyjovským údolím a údolím Vlčího potoka

Cyklistický okruh Kyjovským údolím a údolím Vlčího potoka
  • Trasa výletu: z Kyjova přes Kuní vrch, kolem přístřešku u Hadího pramene, k hraničnímu přechodu s Německem v bývalé osadě Zadní Doubice, Kyjovským údolím a údolím Brtnického potoka do osady Kopec a následně do obce Brtníky, údolím Vlčího potoka přes rozcestí Turistický most, Kyjovským údolím na výchozí místo do Kyjova
  • Celková délka cyklotrasy: 25 km
  • Terén: mírně kopcovitý
  • Vhodné pro cyklovozíky: ne

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME