Oblíbený Army den opět v Atriu Flora

 • Datum: 18.5.2024
 • Místo: Atrium Flora
 • Adresa: Vinohradská 2828/151, Praha 3, Česká republika

Popis

Po roce se opět můžete těšit na oblíbený Army den v Atriu Flora. Uskuteční se v sobotu 18. května. Čekat na vás bude to nejzajímavější z armádní techniky, výstroje a výzbroje. Celodenní bohatý program je pečlivě naplánován a připraven obchodním centrem ve spolupráci s Armádou České republiky (AČR).

Letošní rok může Atrium Flora opět nabídnout svým zákazníkům oblíbenou vojenskou akci. Army den přinese to nejzajímavější z činnosti vojáků pro malé i velké diváky. Přijďte 18. května od 9 do 18 hodin do obchodního centra a užijte si příjemné chvíle s celou rodinou díky pestrému doprovodnému programu.

Velkým lákadlem celé akce bude výstava vojenské techniky. Nebude chybět obrněný transportér Pandur, samohybná kanonová houfnice Dana nebo obrněné kolové vozidlo Titus. Jednou ze specialit letošního programu bude mimořádný průlet vrtulníku Mi-17.

Náboráři představí návštěvníkům možnosti uplatnění v ozbrojených silách, studium na vojenských školách, službu v aktivní záloze a účast na dobrovolném vojenském cvičení. Být profesionálním vojákem samozřejmě není jen tak, zájemci si proto budou moci vyzkoušet test fyzické zdatnosti, kterým musí projít všichni uchazeči o službu v obraně vlasti. Pokud vás láká získávání nových zkušeností, tahle příležitost je přesně pro vás. Stejně tak jako trefování do terče, které si budete moct vyzkoušet přímo v prostoru obchodního centra na airsoftové střelnici.

Program na hlavním pódiu bude nabitý akcí a rozhodně se nebudete nudit. Vojáci předvedou ukázky boje zblízka, slaňování, vojenské kynologie a přehlídku armádních uniforem. Vlastní vystoupení připravují i příslušníci Čestné stráže AČR. Setkáte se také s celou řadou úspěšných sportovců, například MMA zápasníkem Dominikem Humburgerem a mnoha dalšími. Kulturní zpestření mimo jiné zajistí vojenský umělecký soubor Ondráš. Dozvíte se něco i o nezbytnosti správného vojenského maskování a umění kamufláže.

A rozhodně byste neměli vynechat autogramiádu se sportovci Dukly nebo besedu s veterány v sálu kina Cinema City (ta proběhne hned ve dvou časech, v 11:00 a 16:00 hodin).

Nepropásněte tuto očekávanou a programově nabitou událost, která je v obchodním centru Atrium Flora pro veřejnost zdarma.

Kompletní program najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na https://www.facebook.com/AtriumFlora. 

Oblíbený Army den opět v Atriu Flora

Otevírací doba

09:00-18:00

Vstupné

zdarma

Kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální stránky

www.atrium-flora.cz

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Další tipy kam s dětmi v okolí

Rodinné centrum Paleček, Praha 3 - Vinohrady

 • Kurzy a kroužky: montessori kroužek, cvičení, taneční kroužek, výtvarný kroužek, hudební kroužek, angličtina pro děti, dílnička
 • Další služby: jóga pro maminky s hlídáním dětí, dětská herna, kavárna, knihovna, poradna, předškolka
 • Adresa: Písecká 17, Praha 3, Česká republika

Výtvarný kroužek pro děti v ateliéru na Vinohradech

 • Kurzy a kroužky: výtvarný kroužek
 • Další služby: výtvarné dílny, práce individuální i týmová, poznatky různých výtvarných technik, teoretické znalosti
 • Adresa: Přemyslovská 2346, Praha 3 - Vinohrady, Česká republika

Sebeobrana Kung Fu by HSCP Praha

Sebeobrana Kung Fu by HSCP Praha
 • Druh zábavy: kurzy sebeobrany pro děti
 • Doporučený věk dětí: 6+
 • Kurzy a kroužky: cvičení
 • Adresa: Ruská 60, Praha 10, Česká republika

Dětské hřiště, Jiřího z Poděbrad

Dětské hřiště, Jiřího z Poděbrad
 • Druh zábavy: veřejné dětské hřiště
 • Doporučený věk dětí: 1+
 • Adresa: náměstí Jiřího z Poděbrad 1076, Praha 3, Česká republika

Dětská hřiště na Parukářce

Dětská hřiště na Parukářce
 • Druh zábavy: veřejné dětské hřiště
 • Adresa: Českobratrská 2778, Praha 3, Česká republika

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME