Festival Bambule

 • Datum: 1.7.2023
 • Místo: Žluté lázně
 • Adresa: Podolské nábřeží 3, Praha 4, Česká republika

Popis

Hračkářství Bambule zve na 2. ročník rodinného Festivalu Bambule v Praze, který proběhne 1. 7. 2023 v areálu Žlutých lázní. Nejen děti si zde užijí den plný legrace, hudby a sportu. Zábavný program čeká na celou rodinu!

Na své si přijdou rodiny s dětmi od 2 do 12 let. V rámci hudebního programu se na pódiu vystřídají populární dětské hudební skupiny, jejichž show si užijí nejen děti, ale i rodiče. Vystoupí Pigy a Lily, Mlsotkové, Čiperkové, zpěvačka Ellie, stálice na dětské hudební scéně projekt Kája a Bambuláček a nebude chybět nejoblíbenější dětská skupina současnosti – kapela Lollipopz. Návštěvníci si mohou zakoupit speciální doplňkovou vstupenku Meet&Greet, a setkat se tak se svými hudebními idoly v rámci festivalových autogramiád.

Vedle hudebních show si návštěvníci užijí také bohatý sportovní program, který zaštítí platforma Wannado, organizátor oblíbeného a úspěšného sportovního Festivalu Wannado, dříve Sporťáčku, jenž ročně přivádí k pohybu tisíce dětí. Na Festivalu Bambule vytvoří Wannado speciální zónu plnou sportovních aktivit, kde si děti budou moct vyzkoušet různé sporty a zjistit, jaký je pro ně ideální.

Nezapomenutelný zážitek čeká na malé i velké během Transformer show. Na pódiu se představí 2 animátoři v kostýmech – Optimus Prime a Bumblebee, kteří předvedou robo disco i střelbu z obřího kouřového děla. Po skončení show se budou moct návštěvníci s oběma Transformery vyfotit. V průběhu celého festivalového dne pak bude probíhat Transformer workshop, kde si děti vyrobí robo masky nebo Transformer tetování.

Soutěže pro každého

Doprovodný program plný soutěží a atrakcí pro celou rodinu zajistí zábavné a kreativní zóny partnerů Raiffeisen stavební spořitelna, LEGO®, Spin Master, EFKO, Olymptoy nebo Kapka naděje. Děti se mohou těšit na setkání s populárními maskoty Sylvanian Families, Tlapkové patroly a LEGO®, se kterými se budou moct potkat v průběhu festivalového dne v areálu.

Nebude chybět oblíbené malování na obličej, dětské tetování nebo zaplétání barevných copánků. Připravena bude také speciální Kouzelná cesta, na níž budou děti plnit rozmanité úkoly a v cíli získají drobný dárek. V průběhu dne bude probíhat tombola o hodnotné ceny od hračkářství Bambule a partnerů. Skvělý zážitek umocní také chutné občerstvení ve food zóně.

 

Vstupenky jsou k dostání v několika cenových vlnách, včetně zvýhodněného Rodinného vstupného. Jejich předprodej probíhá v síti Ticketportal.

 

Datum konání: 1. 7. 2023

Místo konání: Žluté lázně, Praha

 

Více informací na www.festivalbambule.cz

Vstupenky zakoupíte na https://www.ticketportal.cz

Festival Bambule

Otevírací doba

10:00 - 19:00

Vstupné

Základní vstupné 499 Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) 1 499 Kč
ZTP a děti do 2 let zdarma

Kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální stránky

www.festivalbambule.cz

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Další tipy kam s dětmi v okolí

Dětský koutek ve Žlutých lázních

Dětský koutek ve Žlutých lázních
 • Druh zábavy: dětské hřiště, sportovní hřiště
 • Doporučený věk dětí: 1+
 • Adresa: Podolské nábřeží , Praha 4, Česká republika

The Pop Up - interaktivní muzeum pro celou rodinu

The Pop Up - interaktivní muzeum pro celou rodinu
 • Druh zábavy: atrakce a výstavy pro děti
 • Doporučený věk dětí: 2+
 • Adresa: Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4 - Podolí, Česká republika

Cvičíme s klokanem, Praha 4

Cvičíme s klokanem, Praha 4
 • Doporučený věk dětí: 2+
 • Kurzy a kroužky: volnočasový kroužek pro děti do 6 let zaměřený na cvičení a kolektivní sporty
 • Adresa: Děkanská vinice I. 987/5, Praha 4 – Nusle, Česká republika

Dětská hřiště, Praha - Vyšehrad

Dětská hřiště, Praha - Vyšehrad
 • Druh zábavy: veřejné dětské hřiště
 • Doporučený věk dětí: 1+
 • Adresa: V Pevnosti 16, Praha 2, Česká republika

Cyklostezka z Braníka do Vraného nad Vltavou

Cyklostezka z Braníka do Vraného nad Vltavou
 • Trasa výletu: z pražského Braníka (ulice Na Mlejnku) podél Vltavy přes Hodkovičky, Modřany, Komořany, do Zbraslavi a Vraného n. Vltavou, zpět stejnou cestou nebo vlakem
 • Celková délka cyklotrasy: 24 km (12 km při návratu vlakem)
 • Terén: rovinatý
 • Vhodné pro cyklovozíky: ano
 • Vhodné pro in-line brusle: ano

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME