Mezinárodní přehlídka čestných stráží Drillfest 2023

  • Datum: 1.6.2023
  • Místo: Hradčanské náměstí
  • Adresa: Hradčanské náměstí, Praha 1, Česká republika

Popis

Na propracované choreografie čestných stráží šesti zemí se mohou těšit fanoušci vojenství všech věkových kategorií. Ve čtvrtek 1. června pro ně v Praze proběhne akce Drillfest 2023.

Úderem čtrnácté hodiny začne na Hradčanském náměstí 15. ročník Drillfestu ­– mezinárodní přehlídky čestných stráží. Akce se účastní vojáci z České republiky, Maďarska, Polska, Rakouska, Slovenska a Slovinska. Letos přijede ukázat své umění také jednotka Hradní stráže prezidentky Slovenské republiky Zuzany Čaputové. Veřejnosti předvedou exhibici s pečlivě nacvičenými choreografiemi s ceremoniálními puškami. Vojáci je vyhazují, prohazují si je nebo je předávají mezi sebou, což vyžaduje špičkovou koordinaci.

Akci svým vystoupením doprovodí také Ústřední hudba Armády ČR nebo Aerobic club Diamond z Kladna. Drillfest zároveň zahájí oslavy Dne ozbrojených sil České republiky, který proběhne tradičně 30. června.

  • Na přehlídce jsou vítáni děti i dospělí.
  • Vstupné je zdarma.

Mezinárodní přehlídka čestných stráží Drillfest 2023

Otevírací doba

14:00

Vstupné

Zdarma

Kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální stránky

pvpraha.army.cz/aktuality/drillfest-2023-soucasti-dne-s-armadou-v-hradci-kralove-drillfest-2023-tradicne-v-praze

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME