Upozornění: aktuální informace o akcích a otevření objektů ověřujte na oficiálních stránkách!

Ledolezení – zažijte adrenalinový zážitek a zdolejte ledovou stěnu

  • Datum: od 25.1.2020 do 16.1.2021
  • Místo: Centrum Černý Most
  • Adresa: Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most, Praha, Česká republika

Popis

Milovníci horských radovánek, adrenalinu a dobrodružství jakéhokoliv charakteru si v zimních měsících v Centru Černý Most přijdou na své. U západního vchodu do Centra vyroste 25. ledna unikátní 10 metrů vysoká ledová stěna, na které si až do 16. února 2020 můžete vyzkoušet, jaké to je stát se alespoň na chvíli skutečným ledolezcem.

Lezení na ledových stěnách je celkem běžné v horských oblastech. V Centru Černý Most se ovšem jedná o první případ, kdy podobný projekt vznikne v tak nízké nadmořské výšce. Součástí areálu ledové stěny budou samozřejmě i kvalifikovaní instruktoři, kteří budou všem lezcům k dispozici.

 

Zarezervujte si své místo na ledové stěně Nechcete si nechat ujít lezení s cepíny a mačkami? Na webové stránce http://www.ice-tec.cz/ si už nyní můžete udělat on-line rezervaci. V kolonce KLUZIŠTĚ vyberte Centrum Černý Most, u TYP REZERVACE zadejte Lezecká stěna, zvolte datum, čas a počet osob. Potom vás rezervace přesměruje na vyplnění kontaktních údajů. Po vyplnění číselného kódu, který obdržíte ve formě SMS bude rezervace hotová a vy obdržíte potvrzovací e-mail.

Vstup na stěnu je pro děti od dovršeného věku 12 let. A stěnu si mohou vyzkoušet úplní začátečníci. Pro pokročilé je pak připravená i složitější lezecká cesta. Cena pro děti je 80 Kč, pro dospělé 150 Kč. Navíc 50 % sleva pro členy věrnostního programu Centra Černý Most.

Výtěžek ze symbolického vstupného navíc půjde na nákup nových evakuačních vozíků v domě s pečovatelskou službou na ulici Kapitána Stráského, který loni v listopadu zachvátil požár.

Přesná lokace stěny: Centrum Černý Most – před západním vstupem, Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most

Ledolezení – zažijte adrenalinový zážitek a zdolejte ledovou stěnu

Otevírací doba

PO-PÁ – 15.30 – 21.00
SO-NE – 9.00 – 21.00

Vstupné

Dospělý (18+) – 150 Kč
Děti (12-18) – 80 Kč

Pro členy věrnostního programu platí 50% sleva

Rezervujte prosím zde: http://www.ice-tec.cz/

Oficiální stránky

www.facebook.com/centrumcernymost Webowky CČM: https://www.centrumcernymost.cz Webovky ledové stěny: https://ledova-stena.webnode.cz Adresa CČM: Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most

Další tipy kam s dětmi v okolí

Dětská herna STONOŽKA, Brno

Dětská herna STONOŽKA, Brno
  • Druh zábavy: dětská herna, možnost uspořádání narozeninové oslavy a akce s dětmi
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Česká republika

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Nyní na Google PlayNyní na App Store

Výlety v mobilní aplikaci

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?
Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME