Vaňkovka Fest

 • Datum: od 21.6.2023 do 30.6.2023
 • Místo: Galerie Vaňkovka Brno
 • Adresa: Ve Vaňkovce, 1, Brno, Česká republika

Popis

Letošní Vaňkovka Fest láká na Kapitána Dema, Majka Spirita či stálici Dana Bártu. Pro návštěvníky má rovněž nový web

Brno, 3. května 2023

Od 21. do 30. června ožijí prostory vedle Galerie Vaňkovka tradičním multižánrovým festivalem Vaňkovka Fest. Na programu je vystoupení celé řady umělců, mezi jinými Dana Bárty, Kapitána Dema, Majka Spirita či skupiny Monkey Business. Již třetím rokem se zde zároveň při dance battle utkají nejlepší tanečníci z celé ČR. Vstup na festival je zdarma. Návštěvníkům je již nyní k dispozici zcela nový web.

Letošní Vaňkovka Fest zahájí ve středu 21. června koncert kapely J.A.R. působící na české scéně již přes 33 let. Legendární jednotka akademického rapu představí v rámci vystoupení svůj nový setlist. „Ještě předtím se však na pódiu, které budu oproti loňským rokům větší a modernější, uskuteční benefiční show Jana Krause „Z očí do očí“ pro Nadační fond Emil. Jedním z hostů bude i Dan Bárta,“ popisuje Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka Brno.

Ve čtvrtek 22. června pak prostory vedle nákupního centra rozezvučí Jiří Burian alias Kapitán Demo. O den později se návštěvníkům představí maďarský tribute band Reckless Roses, který připomene největší hity legendární americké hardrockové skupiny Guns N' Roses. Největším tahákem nedělního programu (25. června) bude vystoupení slavného slovenského rappera Majka Spirita. V ten samý den se rovněž již potřetí na parketu utkají tanečníci v rámci dance battle.

V úterý 27. června dostane ve Vaňkovce svůj prostor populární formát stand-up comedy. Pódium ovládnou přední české osobnosti tohoto žánru v čele s Lukášem Pavláskem, Ivou Pazderkovou či Adélou Elbel. Následující den se mohou příchozí těšit na hity zpěváka Matěje Ruperta, Terezy Černochové a skupiny Monkey Business. „Multižánrový festival pak ve čtvrtek 29. června jako již tradičně vyvrcholí písněmi Dana Bárty, letos za doprovodu legendární skupiny Alice. Jeho vystoupení patří každoročně mezi nejnavštěvovanější části programu, a to samé očekáváme i letos. O den později zakončí ročník 2023 třemi Anděli ověnčený rapper Smack One,“ doplňuje Tomáš Knop.

Vaňkovka Fest

Kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální stránky

www.vankovkafest.cz

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Další tipy kam s dětmi v okolí

Útěk z vězení - úniková hra Brno

Útěk z vězení - úniková hra Brno
 • Druh zábavy: úniková hra
 • Doporučený věk dětí: 8+
 • Adresa: Bašty 4, Brno, Česká republika

Biskupský dvůr - Moravské zemské muzeum, Brno

Biskupský dvůr - Moravské zemské muzeum, Brno
 • Druh zábavy: expozice se zaměřením na botaniku, zoologii a ochranu přírody Moravy, akvária sladkovodních ryb, modely hub, příležitostná výstava modelů ovoce, komentované a lektorované prohlídky v zoologické části pro MŠ, ZŠ a SŠ
 • Doporučený věk dětí: 3+
 • Adresa: Muzejní 298/1, Brno, Česká republika

Dietrichsteinský palác - Moravské zemské muzeum, Brno

Dietrichsteinský palác - Moravské zemské muzeum, Brno
 • Druh zábavy: expozice vývoje života nejen na Moravě, vývoje pravěkého a slovanského osídlení Moravy, středověku na Moravě, nerostného bohatství Moravy a Slezska, interaktivní materiály pro školy, lektorované výklady
 • Doporučený věk dětí: 5+
 • Adresa: Zelný trh 295/8, Brno, Česká republika

Dětská čajovna Mezi Stromy v Brně

Dětská čajovna Mezi Stromy v Brně
 • Druh zábavy: dětská čajovna s vnitřním a venkovním herním koutkem
 • Doporučený věk dětí: 0+
 • Adresa: Josefská 1, Brno, Česká republika

Muzeum hraček v Měnínské bráně, Brno

Muzeum hraček v Měnínské bráně, Brno
 • Druh zábavy: muzeum hraček
 • Doporučený věk dětí: 3+
 • Adresa: Orlí 521, Brno, Česká republika

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME