Penzion Ulrika - Loket nad Ohří

Karlovarsko - ubytování s dětmi

Aktualizováno 13. 11. 2016

Penzion Ulrika - Loket nad Ohří

Turistická oblast: Karlovarsko

Druh ubytování: penzion

Obec: Loket nad Ohří

Stravování: snídaně

Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, programy pro děti


Plánujete dovolenou ve městě Loket nad Ohří a hledáte vhodné ubytování? V tom případě je pro vás ideálním řešením nedávno zrekonstruovaný penzion Ulrika, který má výhodnou polohu – přímo v historickém centru tohoto města, po cestě ke zdejšímu hradu.

Penzion Ulrika nabízí svým hostům prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přiobjednání přistýlky. Součástí pokoje je samozřejmě koupelna s WC a se sprchovým koutem. Kromě klasických služeb, jako jsou wifi připojení, pravidelný úklid pokoje či bohaté kontinentální snídaně, mohou ubytovaní hosté využívat společenské místnosti, kde mohou společně trávit čas, úschovny jízdních kol a prodejny českého porcelánu a suvenýrů, ve kterých si mohou zakoupit upomínku z pobytu.

V penzionu se mohou hosté ubytovat každý den v rozmezí 12:00 až 17:00, je možné však telefonicky domluvit příjezd i mimo uvedený čas. Protože v penzionu nefunguje klasická recepce, dostanou hosté od svého pokoje a domu vlastní klíče, což jim zajistí maximální pohodlí.

Pokoj v penzionu Ulrika si můžete rezervovat několika způsoby, záleží jen na tom, který je pro vás nejpohodlnější. Rezervaci je možné provést buď klasicky po telefonu, zasláním emailu, nebo prostřednictvím formuláře na webových stránkách. Na webových stránkách penzionu si dále můžete prohlédnout fotogalerii nebo se zde dozvíte další důležité informace, například o cenách nebo akcích ve městě Loket a jeho blízkém okolí.
Více informací získáte na oficiální webu Penzion Ulrika.

 

Adresa

Zámecká 19/1, Loket nad Ohří

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou tipy na výlet v okruhu 25 km

Zobrazit toto místo na mapě v aplikaci Locus Map pro Android

KML soubor pro import do Google Maps a Google Earth

PDF soubor pro tisk na 1 list A4

Kontaktní údaje pro rezervaci ubytování

Telefon: +420 602 127 543
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

WWW stránky

www.pensionulrika.cz/cz/