České středohoří

Jedete s dětmi na dovolenou a hledáte penzion, hotel nebo aparmán, který by byl vhodný pro dovolenou s dětmi v Českém středohoří?

 

Penziony, hotely a apartmány pro rodiny s dětmi

Nabízíme vám odkazy na objekty, které jsou k dětem přívětivé, mají vhodné vybavení pro velké i malé děti nebo i pro miminka (dětská hřiště, dětské koutky, dětské nádobí, vaničky na koupání, nočníky, dětské postýlky, jídelní židličky, vnitřní nebo venkovní bazény aj.), případně zookoutky, zajišťují individuální programy pro děti nebo hlídání dětí. Objevíte zde také pobyty na farmách, které se zaměřují na agroturistiku.

U každého z ubytovacích objektů naleznete minimálně jednu z uvedených předností, u mnoha z nich jsou také cenová zvýhodnění pro děti. Uvádíme adresu ubytovacího zařízení, jaký typ stravování nabízí (případně zda má kuchyňku), jaké poskytuje vybavení pro děti a odkaz na WWW stránky, na kterých se dozvíte další detaily, včetně kontaktů, cen, obsazenosti apod.

V některých z těchto penzionů nebo hotelů jsme sami byli ubytováni a proto je zde doporučujeme.

České středohoří - ubytování s dětmi

 

Ubytování s dětmi v Českém středohoří

Na mapě najdete tipy na ubytování v Českém středohoří. Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace o objektu s odkazem na článek s podrobnostmi.

Zobrazit mapu v plné velikosti

3V Třebušín

Aktualizováno 13. 11. 2016

3V Třebušín

Turistická oblast: České středohoří

Druh ubytování: chatky

Obec: Třebušín

Stravování: snídaně, polopenze

Vybavení pro děti: trampolína