Ubytování s dětmi

Chystáte se s dětmi na dovolenou v ČR? Hledáte penzion, hotel nebo aparmán, který by byl vhodný pro dovolenou s dětmi?

Nabízíme vám odkazy na objekty, které jsou k dětem přívětivé, mají vybavení pro velké i malé děti nebo i pro miminka (dětská hřiště, dětské koutky, dětské nádobí, vaničky na koupání, nočníky, dětské postýlky, jídelní židličky, vnitřní nebo venkovní bazény aj.), případně zookoutky, některé zajišťují individuální programy pro děti nebo hlídání dětí. Objevíte zde také pobyty na farmách, které se zaměřují na agroturistiku.

U každého ubytovacího objektu naleznete minimálně jednu z uvedených předností, u mnoha z nich jsou také cenová zvýhodnění pro děti. Uvádíme adresu ubytovacího zařízení, jaký typ stravování nabízí (případně zda má kuchyňku), jaké poskytuje vybavení pro děti a odkaz na WWW stránky, na kterých se dozvíte další detaily, včetně kontaktů, cen, obsazenosti apod.

Chalupa za humny - nejlepší venkovský penzion roku

Chalupa za humny - nejlepší venkovský penzion roku

Chalupa Za Humny získala ocenění „Nejlepší venkovský penzion“ v konkurenci 6.240 penzionů v ČR! Užijte si atmosféru bydlení našich babiček v romantické chalupě v srdci Vysočiny. Nově vybudovanou chalupu na krásném klidném místě jsme vyladili do posledního detailu a přizpůsobili pro pobyt s dětmi.

Apartmány Fojtova studna

Apartmány Fojtova studna

Přijeďte k nám a poznejte jižní Moravu! Nabízíme apartmány s kuchyňkou a zázemím pro rodiny s dětmi i cyklisty: dvůr s pískovištěm, kolárna, společenská místnost s minibarem a hračkami, parkování před domem. Sázíme na individuální přístup a rodinnou atmosféru.

Zobrazit mapu v plné velikosti

Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

Free Joomla! template by L.THEME