Západní Čechy - dětské kurzy a kroužky

Zde Vám představujeme mateřská centra, rodinná centra, centra volného času, kluby a další místa, které nabízí různorodé aktivity pro děti batolecího, předškolního i školního věku. Některé aktivity pro nejmenší jsou za účasti maminek nebo otců.

U každého centra vypisujeme dětské kurzy a zájmové kroužky, které jsou v nabídce, případně další služby jako je hlídání dětí, dětská herna, školička a jiné. Na mapě je zobrazené umístění centra a pod ní uvádíme i oficální stránky, které poskytnou podrobnější informace o provozní době, termínech kurzů, kroužků a cenách.

 

Centra s aktivitami pro děti v západních Čechách

Region západních Čech zahrnuje Plzeňský kraj a Karlovarský kraj a okresy Cheb, Domažlice, Klatovy, Karlovy Vary, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Sokolov, Tachov.

Na mapě najdete tipy na mateřská a rodinná centra v západních Čechách. Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

Zobrazit mapu v plné velikosti

Aktuálně nemáme žádné cetrum v západních Čechách. Provozujete centrum s aktivitami pro děti? Využijte bezplatné prezentace, stačí vyplnit jednoduchý formulář!

Přidat tip

Porcelánová školička - ,,Ozdob si svůj hrníček", Nová Role

Aktualizováno 8. 4. 2015
Porcelánová školička - ,,Ozdob si svůj hrníček

Druh centra: porcelánová školička

 

Adresa: Tovární 242/12, Nová Role

 

Kurzy a kroužky: zdobení porcelánových hrníčků