Centrum volného času, Měšice u Prahy

Střední Čechy - dětské kurzy a kroužky

Aktualizováno 31. 1. 2015
Centrum volného času, Měšice u Prahy

Druh centra: centrum volného času

Adresa: Nosticova 590, Měšice

Kurzy a kroužky: angličtina pro děti, cvičení pro děti, hudební kroužek, výtvarný kroužek, tanečky, čtení s nečtenáři, znakování batolat, předporodní příprava, plavání dětí od 6 měsíců do 6 let

Další služby: divadelní představení a společenské akce pro děti, klubová kavárna s dětským koutkem včetně nezbytného vybavení pro malé děti, venkovní terasa s trampolínou a dřevěnými hračkami, bazén, dětská herna


Volnočasové centrum Měšice u Prahy v okrese Praha – východ je určeno všem věkovým kategoriím. Mottem centra je „CVČ baví a vzdělává“, proto nabízí mnoho volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie - děti, rodiče i prarodiče.

V CVČ Měšice najdeme širokou nabídku volnočasových aktivit: kurzy pohybové – cvičení malých dětí s rodiči, formování těla a tréninky pro dospělé, relaxační cvičení pro seniory,  pilates, jógu, tancování – disco i street dance, kurzy jazykové, výtvarné i hudební, čtení s nečtenáři, znakování batolat a také předporodní přípravu pro nastávající maminky (i tatínky).

Kromě pravidelných aktivit probíhají zajímavé přednášky, semináře, konzultační hodiny s odborníky z různých oblastí, také společenské akce a divadelní představení pro děti.

„Vlajkovou lodí“ centra je plavání dětí od 6 měsíců do 6 let. O víkendu je možné si bazén pronajmout pro rodinné plavání. Centrum umožňuje také pořádání dětských oslav narozenin v bazénu a dalších prostorách centra.

Klubová kavárna nabízí kvalitní kávu Dallmayr, výborný čaj, drobné sušenky a sladkosti, dětské přesnídávky, nealko nápoje a zmrzlinu. Samozřejmostí jsou dětské židličky, mikrovlnná trouba i ohřívače dětských lahviček, dětské nádobí, velký hrací koutek. V létě je možné posezení na terase, děti si mohou zaskákat na trampolíně se sítí nebo si pro ně můžeme vypůjčit dřevěné hračky na zahradu.

CVČ Měšice nabízí také pronájem prostor i služeb firmám a organizacím. Součástí objektu jsou dva víceúčelové sály, dvě učebny, malá zasedací místnost a kavárna s hracím koutkem. Samozřejmostí je internetové připojení. Prostory jsou vhodné k pořádání seminářů a workshopů až pro 80 osob, team-buildingů, výročních a společenských setkání, plesů, rodinných a firemních oslav. U objektu je možnost bezplatného parkování.

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Další tipy kam s dětmi v okolí

Jezdecká školička Pony Park

 

Fotogalerie

 

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.cvcmesice.cz

Mohlo by vás zajímat

Centrum pro volný čas Na Fialce, Říčany u Prahy
Centrum pro volný čas Na Fialce, Říčany u Prahy

Druh centra: centrum pro volný čas

Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy

Kurzy a kroužky: angličtina pro děti, cvičení pro děti, hudební kroužek, výtvarný kroužek, tanečky, jóga pro děti

Další služby: dětská herna, hlídání dětí, školička, moderní centrum pro volný čas, 3D projekce, dětská divadelní představení, plavecký bazén s dětským brouzdalištěm, párou a saunami, sportovní hala, kroužky výtvarné, sportovní a vzdělávací, semináře, čtení dětem, jarní tábor, soutěže, Café Bistro, možnost uspořádání dětské narozeninové párty

Klub rodičů a dětí Klíček, Klecany
Klub rodičů a dětí Klíček, Klecany

Druh centra: klub pro rodiče a děti

Adresa: U školky 74, Klecany

Kurzy a kroužky: angličtina pro děti, cvičení pro děti, dramatický kroužek, hudební kroužek, výtvarný kroužek, keramika, tanečky

Další služby: hlídání dětí, školička, Power Yoga, Sugha Yoga, Latin Dance, ateliér pro dospělé

Brandýský Matýsek - centrum pro rodiny s dětmi - Brandýs nad Labem

Druh centra: mateřské, rodinné centrum

Adresa: Zahradnická 1723/A, 250 01 Brandýs nad Labem, střední Čechy

Kurzy a kroužky: cvičení, výtvarný kroužek, hudební kroužek, jóga pro děti, tanečky

Další služby: dětská herna, hlídání dětí, poradna, školička, kurz šátkování, masáže dětí a kojenců 

Tipy kam s dětmi ve středních Čechách

pesi Pro malé turisty a maminky s kočárkem jsou tu pěší výlety v okolí Prahy, na Kokořínsku, v Posázaví a v Českém ráji. cyklo Pro cyklisty máme výlety s dětmi na kole – cyklostezky a cyklotrasy v okolí Prahy, v Posázaví a v Českém ráji.
muzea-vystavy Nejen na podzim a v zimě se hodí tipy kam s dětmi ve středních Čechách do muzea nebo na výstavu akce Stále něco nového se děje na akcích pro děti ve středních Čechách
zviratka Zvířátka si děti užijí v ZOO a na farmách ve středních Čechách. materska-centra Mateřská centra nabízejí hlídání dětí, angličtinu pro děti a další zájmové kroužky pro děti ve středních Čechách.