Severní Čechy - dětské kurzy a kroužky

Zde Vám představujeme mateřská centra, rodinná centra, centra volného času, kluby a další místa, které nabízí různorodé aktivity pro děti batolecího, předškolního i školního věku. Některé aktivity pro nejmenší jsou za účasti maminek nebo otců.

U každého centra vypisujeme dětské kurzy a zájmové kroužky, které jsou v nabídce, případně další služby jako je hlídání dětí, dětská herna, školička a jiné. Na mapě je zobrazené umístění centra a pod ní uvádíme i oficální stránky, které poskytnou podrobnější informace o provozní době, termínech kurzů, kroužků a cenách.

 

Centra s aktivitami pro děti v severních Čechách

Region severních Čech zahrnuje Liberecký kraj a Ústecký kraj a okresy Česká Lípa, Chomutov, Děčín, Jablonec nad Nisou, Liberec, Louny, Litoměřice, Most, Semily, Teplice, Ústí nad Labem.

Na mapě najdete tipy na mateřská a rodinná centra v severních Čechách. Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

Zobrazit mapu v plné velikosti

Originální rodinné centrum – Domeček u Rondelu, Ústí nad Labem

Aktualizováno 25. 9. 2015
Originální rodinné centrum – Domeček u Rondelu, Ústí nad Labem

Druh centra: rodinné centrum

Adresa: Na Valech 815/1a, Ústí nad Labem - Bukov

Kurzy a kroužky: angličtina pro děti, montessori kroužek

Další služby: dětská herna, koutek pro batolata, specializované kurzy a cvičení pro těhotné matky, cvičení a masáže pro miminka, specializované služby pro rodiče, pořádání dětských oslav, doprovodné programy

Centrum Bublinka - Otevřeno dětem, Stráž pod Ralskem

Aktualizováno 25. 9. 2015
Centrum Bublinka - Otevřeno dětem, Stráž pod Ralskem

Druh centra: mateřské, rodinné centrum

Adresa: Stráž pod Ralskem, severní Čechy 

Kurzy a kroužky: contry tance, hudebně pohybový kroužek, angličtina pro děti a dospělé, jóga v denním životě, jóga pro děti, cvičení na míčích pro děti a dospělé, cvičení na formování postavy, výtvarný kroužek, hravé cvičení pro nejmenší

Další služby: dětská herna