Chefparade studio - dětské oslavy a vaření s dětmi

Praha - dětské kurzy a kroužky

Aktualizováno 20. 10. 2014
Chefparade studio - dětské oslavy a vaření s dětmi

Lokalita: Praha 3 a Praha 7

 

Druh zábavy: dětské oslavy, vaření s dětmi, hry

 

Doporučený věk dětí: 5+


V příjemném prostředí Chefparade studia mohou děti zažít výjimečnou oslavu, na kterou nikdy nezapomenou. Studio vše zorganizuje dle našich požadavků.

Spojení jídla, hudby a příjemné atmosféry je ideální řešení pro narozeninovou oslavu nebo trávení víkendového dopoledne trochu jinak. Spolu se šéfkuchařem naše ratolesti připraví jednoduché menu, které si potom společně vychutnají. Mohou se těšit i na vlastnoručně ozdobený narozeninový dort, spoustu her s kamarády a hodně zábavy.

Děti si kromě vaření zahrají i hry typu: Poznávání chutí, Popelka, Krmení Nutellou „naslepo“, malování na tvář nebo kulinářský kvíz.

Chefparade studio rádo pro děti připraví tematickou výzdobu, ale i menu, mini pizzy želvy Ninja, domácí těstoviny se špenátem ala Shrek, fazole všehochuti Harryho Pottera či mexické quesadillas. Na pravé oslavě nesmí chybět ani dětské šampaňské, ovoce či v létě tak oblíbené domácí limonády. K dispozici jsou zástěrky se jménem oslavence, kuchařské čepice, vařečky nebo diplomy za dobře uvařené jídlo.

Je možné též pozvat rodiče dětí a ti mohou přihlížet. Anebo děti přenechat odbornému dozoru a udělat si klidné odpoledne. Standardní délka dětské party s vařením je 2,5 hodiny, ale pokud je zájem, studio může zarezervovat i delší dobu. Samozřejmostí je zaslání receptů a fotek po oslavě.

Dětské oslavy neprobíhají jenom v českém jazyku. Chefparade studio vařilo už i ve francouzském, anglickém či ruském jazyce.

Téměř 1000 dětí již zažilo oslavu ve škole vaření Chefparade. Kdo chce, aby jeho dítě mělo takto originální oslavu, může kontaktovat Dominiku -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / +420 734 157 911 a ona se o vše postará.

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Fotogalerie

 

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.chefparade.cz/vareni-s-detmi

Mohlo by vás zajímat

Cyklostezka podél Vltavy z Braníka do Zbraslavi
Cyklostezkou podél Vltavy z Braníka do Zbraslavi

Turistická oblast: Praha, Česká republika

Popis trasy výletu: z pražského Braníka (ulice Na Mlejnku) podél Vltavy přes Hodkovičky, Modřany, Komořany do Zbraslavi a zpět stejnou cestou nebo vlakem

Typ výletu: cyklistický, na in-line bruslích

Vhodné pro cyklovozíky: ano

Terén: rovinatý

Celková délka cyklotrasy: 16 km (8 km při návratu vlakem)

Dětské centrum Gabriel, Praha 8 - Bohnice
Dětské centrum Gabriel, Praha 8 - Bohnice

Lokalita: Bukolská 775/4, Praha 8 - Bohnice, Praha

Druh centra: dětské centrum

Kurzy a kroužky: pilates pro maminky s dětmi, jóga, masáže dětí, seminář zdravé výživy, bosé nožky v akci, dramaterapie, arteterapie

Další služby: miniškolka, dětské oslavy, divadélka, dětská herna

Jezdecká škola Praha 7
Jezdecká škola Praha 7

Lokalita: Praha 7, Praha

 

Druh zábavy: výcvik jízdy na koni, vyjížďky a procházky s koňmi do Stromovky

 

Doporučený věk dětí: 3+