Praha - koupání, plavby lodí a vodní sporty

Představujeme vám tipy kam vyrazit na koupání s dětmi v Praze. Najdete zde tipy na koupání v přírodě: jezera, pískovny a přírodní koupaliště (plovárny) i uměle vytvořené objekty: bazény a umělá koupaliště.

U každého tipu koupání je uvedeno, kde se nachází, zda se platí vstupné, možnosti parkování, typy pláží (písečné, travnaté, oblázkové, betonové), výskyt půjčoven (šlapadla, lodě), atrakce pro děti (dětská hřiště, prolézačky, tobogány), sportovní vyžití (např. kurt na plážový volejbal), možnosti občerstvení (restaurace, bufety) a ubytování (kempy, chatky). Pro ty, co se rádi koupají bez plavek, bude užitečná informace, zda na místě najdou nudistickou pláž.

Dále v této sekci najdete firmy provozující plavby lodí, vodácké výlety, kurzy a vodní sporty. Objevíte tu též půjčovny lodí, vodáckého vybavení a výbavy na různé vodní sporty a zábavu.

Popisy jsou doplněny o umístění na mapě a fotografie.

Koupání s dětmi

 

Tipy na koupání s dětmi, plavby lodí a vodní sporty v Praze

Na mapě najdete jezera, pískovny a přírodní koupaliště (plovárny), bazény, umělá koupaliště, plavby lodí a vodní sporty v Praze. Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

Zobrazit mapu v plné velikosti

Bazén Juliš a bar s dětskou hernou Juliš, Praha 1

Aktualizováno 17. 12. 2015
Bazén Juliš a bar s dětskou hernou Juliš, Praha 1

Lokalita: Václavské náměstí 22, Praha 1, Praha

 

Druh zábavy: dětský bazén s teplotou 30 – 32 °C, bar s dětskou hernou, výuka plavání dětí od 5. měsíce věku, možnost pronájmu baru i bazénu k uspořádání oslav

 

Doporučený věk dětí: 0+

AQUACENTRUM ŠUTKA, Praha 8

Aktualizováno 2. 11. 2015
AQUACENTRUM ŠUTKA, Praha 8

Lokalita: Čimická 848/41, Praha 8, Praha

 

Druh zábavy: moderní plavecký areál s krytým bazénem a mnoha atrakcemi, venkovní terasa

 

Doporučený věk dětí: 1+

Koupaliště Klánovice

Aktualizováno 17. 2. 2015
Koupaliště Klánovice

Lokalita: Praha - Klánovice

 

Druh místa ke koupání: koupaliště

 

Pláže: travnaté