Německo - koupání, plavby lodí a vodní sporty

Představujeme vám tipy kam vyrazit na koupání s dětmi v Německu. Najdete zde tipy na koupání v přírodě: jezera, pískovny a přírodní koupaliště (plovárny) i uměle vytvořené objekty: bazény a umělá koupaliště.

U každého tipu koupání je uvedeno, kde se nachází, zda se platí vstupné, možnosti parkování, typy pláží (písečné, travnaté, oblázkové, betonové), výskyt půjčoven (šlapadla, lodě), atrakce pro děti (dětská hřiště, prolézačky, tobogány), sportovní vyžití (např. kurt na plážový volejbal), možnosti občerstvení (restaurace, bufety) a ubytování (kempy, chatky). Pro ty, co se rádi koupají bez plavek, bude užitečná informace, zda na místě najdou nudistickou pláž.

Dále v této sekci najdete firmy provozující plavby lodí, vodácké výlety, kurzy a vodní sporty. Objevíte tu též půjčovny lodí, vodáckého vybavení a výbavy na různé vodní sporty a zábavu.

Popisy jsou doplněny o umístění na mapě a fotografie.

 

Tipy na koupání s dětmi, plavby lodí a vodní sporty v Německu

Na mapě najdete jezera, pískovny a přírodní koupaliště (plovárny), bazény, umělá koupaliště, plavby lodí a vodní sporty v Německu. Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

Zobrazit mapu v plné velikosti

Kanoe na řece Regen – půjčovna s odvozem

Aktualizováno 31. 5. 2016
Kanoe na řece Regen – půjčovna s odvozem

Lokalita: Zwieselberg 118, Zwiesel, Německo

 

Druh zábavy: půjčovna kanoí s odvozem

 

Doporučený věk dětí: 4+