Jižní Morava - koupání, plavby lodí a vodní sporty

Představujeme vám tipy kam vyrazit na koupání s dětmi na jižní Moravě. Najdete zde tipy na koupání v přírodě: jezera, pískovny a přírodní koupaliště (plovárny) i uměle vytvořené objekty: bazény a umělá koupaliště.

U každého tipu koupání je uvedeno, kde se nachází, zda se platí vstupné, možnosti parkování, typy pláží (písečné, travnaté, oblázkové, betonové), výskyt půjčoven (šlapadla, lodě), atrakce pro děti (dětská hřiště, prolézačky, tobogány), sportovní vyžití (např. kurt na plážový volejbal), možnosti občerstvení (restaurace, bufety) a ubytování (kempy, chatky). Pro ty, co se rádi koupají bez plavek, bude užitečná informace, zda na místě najdou nudistickou pláž.

Dále v této sekci najdete firmy provozující plavby lodí, vodácké výlety, kurzy a vodní sporty. Objevíte tu též půjčovny lodí, vodáckého vybavení a výbavy na různé vodní sporty a zábavu.

Popisy jsou doplněny o umístění na mapě a fotografie.

Koupání s dětmi

 

Tipy na koupání s dětmi, plavby lodí a vodní sporty na jižní Moravě

Region jižní Moravy zahrnuje Jihomoravský kraj a okresy Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo.

Na mapě najdete jezera, pískovny a přírodní koupaliště (plovárny), bazény, umělá koupaliště, plavby lodí a vodní sporty na jižní Moravě. Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

Zobrazit mapu v plné velikosti

Půjčovna lodí a vodáckého vybavení Dyje – Znojmo

Aktualizováno 17. 2. 2015
Půjčovna lodí a vodáckého vybavení Dyje – Znojmo

Lokalita: Znojmo, jižní Morava

 

Druh zábavy: půjčovna lodí a vodáckého vybavení, doprava lodí, kompletní servis, školní vodácké výlety a kurzy

 

Doporučený věk dětí: 5+