Výlety s dětmi

DEPO2015 v Plzni - zábava na celý den

Výlety s dětmi

DEPO2015 v Plzni - zábava na celý den

DEPO2015 v Plzni - zábava na celý den
  • Druh zábavy: interaktivní expozice pro děti, workshopy, kavárna s venkovní terasou a pískovištěm, dětský koutek, programy, rozhledna, zahrádka
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Presslova 14, Plzeň, Česká republika

Popis

DEPO2015 je plzeňská kreativní zóna. V areálu dřív bylo depo dopravních podniků, dnes tu najdeme sdílené dílny "Makerspace" určené pro vývoj, tvorbu, experimenty a výrobu; Coworking (společný pracovní prostor pro na sobě nezávislé profesionály), umělecké ateriéry a jiné. 

Pro rodiny s dětmi

Ikdyž jsou hlavní cílovou skupinou projektu profesionálové a amatéři z kreativního průmyslu, DEPO2015 myslí i na rodiny s dětmi. Pořádají se tu workshopy a různé akce. Nalézá se tu kavárna s venkovní terasou a pískovištěm, tržnice s 6 stálými obchody a dětským koutkem, tělocvična Predator Gym s programyvýstavní prostory s interaktivními expozicemi pro děti, je možno se odreagovat na komunitní zahrádce Pěstírny DEPO nebo vylézt na rozhlednu Čestmíra Sušky. K DEPO2015 vede z centra cesta kolem řeky Radbuzy, která je ideální na procházku i projížďku na kole. Místo plné kultury, podnikavých nápadů a nových i tradičních technologií vzniklo v roce 2015, když byla Plzeň Evropským hlavním městem kultury.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/zapadni-cechy/9352-depo2015