Výlety s dětmi

ZOO Hodonín

Výlety s dětmi

ZOO Hodonín

ZOO Hodonín
  • Druh zábavy: ZOO, dvorek s domácími zvířaty, dětská hřiště, akce pro děti
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Adresa: U Červených domků 3529, Hodonín, Česká republika

Popis

Kdo vstoupí do ZOO Hodonín, obvykle se tam rád vrací. Malá, ale milá zahrada, jak ji návštěvníci často označují, totiž skýtá pohodlnou procházku po příjemné rovince, při níž lze spatřit na 760 zvířat ve 195 druzích. Řada z nich žije v pavilonech, takže je lze pozorovat v kteroukoli denní i roční dobu.

Jaká tu žijí zvířátka?

Velkému zájmu se těší například kočkovité šelmy, raritou zdejší zoo jsou lvi jihoafritští, dále pak skupina šimpanzů či v zoologických zahradách ojediněle chovaní žraloci černoploutví, které najdeme v expozici mořského světa. K velmi oblíbeným zvířatům tu také patří hravé surikaty nebo v zoo vzácně vídaní kočkodani zelení a jiné opičky. A na své si přijdou též milovníci exotického a evropského ptactva. Hodonínská zoo dále chová velbloudy, zebry, přímorožce, antilopy, lamy a další.

Služby zoo a kulturní akce

Návštěvníkům jsou o hlavní sezoně k dispozici bufety, občerstvovací automaty a moderní sociální zařízení. Maminky s dětmi mohou využít místnosti s přebalovacím pultem, děti se mohou vyžít na hřištích s herními prvky a atrakcemi. Pro ně je také určen dvorek s domácími zvířaty i spousta akcí se soutěžemi a kulturním programem, křty zvířat apod.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/zoo-farmy-kone/jizni-morava/631-zoo-hodonin