Výlety s dětmi

Vrtule - svět her a poznání, Valašské Meziříčí

Výlety s dětmi

Vrtule - svět her a poznání, Valašské Meziříčí

Vrtule - svět her a poznání, Valašské Meziříčí
  • Druh zábavy: společenské hry, hlavolamy, bludiště, interaktivní výstava a další atrakce
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Adresa: Masarykova 90/6, Valašské Meziříčí, Česká republika

Popis

Vrtule je místo pro zvídavé děti a dospělé. Můžeme se tu pobavit u desítek společenských her či vyzkoušet svůj um u záludných hlavolamů. Nalezneme zde velké postřehové hry, interaktivní expozici „Kdo neviděl, neuvěří“, obří „Krtkovo bludiště“ a nejnovějším počinem je projekt „Evropou křížem krážem".

Otevřeno je každé pondělí, středu a pátek od 14.00 do 18.00. Vstupné je dobrovolné.

KDO NEVIDĚL, NEUVĚŘÍ – ojedinělá expozice představující optické jevy a zrakové iluze. Názorně předvede, jak klamně se naše oči občas dívají, stačí jen kousek poodstoupit a vše je jinak… Najdeme tu zrcadlovou komnatu, záhadný text, filmový buben, periskop nebo rotující kotouč.

Tajemná zákoutí, tmavé průchody, slepé uličky, spleť chodem obytných či okružních, blikající světlo baterky osvětlující jen nejbližší okolí - to je KRTKOVO BLUDIŠTĚ. A nad ním štíhlé věže i rozlehlé stavby vytvořené šikovnými dětmi. K dispozici jsou zde stovky dřevěných kostek, ze kterých lze zrealizovat stavbu snů.

Sofie, Edinburgh, Reykjavík, Athény… Kde se nacházejí? Co je dominantou těchto měst? Jakou řečí mluví místní obyvatelé? Nejen na tyto otázky odpoví nejnovější projekt - interaktivní výstava EVROPOU KŘÍŽEM KRÁŽEM. Formou několika samostatných her představuje Evropu. Je možné ozkoušet nejen své zeměpisné znalosti, ale i koordinaci s ostatními kamarády.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/stredni-morava/2246-vrtule-svet-her-a-poznani-valasske-mezirici