Výlety s dětmi

Jízdárna Zámek Skalice - ubytování

Výlety s dětmi

Jízdárna Zámek Skalice - ubytování

  • Druh ubytování: apartmány
  • Stravování: kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětské hřiště (venkovní), hlídání dětí, programy pro děti, sportovní hřiště, stolní tenis, zahrada, zoo koutek
  • Adresa: Bohumilice 1, Bohumilice, Česká republika

Popis

Rodinná firma s názvem Holoubek & pravnuci s.r.o. od roku 1999 rekonstruje zámecký areál s hospodářským zázemím v Bohumilicích, ležících v jižních Čechách, v půvabné šumavské krajině, 10 km od města Vimperk.

Cílem je vytvořit v zámeckém areálu ucelenou nabídku koňské jízdárny s navazujícími turisticko-konferenčními službami, jež ocení jak náročná, tak i skromnější klientela. Celý komplex je přímo napojen na cyklostezky i koňské jezdecké stezky, které Vás budou bezpečně doprovázet po krásách Šumavy, ale i do sousedního Rakouska. Díky speciální autobusové a vlakové dopravě (cyklobusy, skibusy a parní vlaky) jsou možnosti v podstatě neomezené i pro nemotorizované turisty.

Zámecký areál

Ve spodní části zámeckého areálu se rozkládá rozlehlý park, dva rybníčky a vlastní „Zámek Skalice“ ze 16. století, který ve svém přízemí nabízí dva zcela nové „Zámecké apartmány“ se samostatným vchodem a vlastním sociálním zařízením.

V zámeckých apartmánech se nabízí velice pohodlné ubytování s vlastní kuchyňkou a prostorným sociálním zařízením. Ve větším „žlutém“ apartmánu se pohodlně ubytuje 5 osob, v "zeleném" pak 3 osoby. Do každého z nich je možné přidat jednu přistýlku. Každý apartmán má vlastní TV, plně vybavenou kuchyň s lednicí a mikrovlnkou. V obou apartmánech k dispozici WIFI připojení

 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/sumava/1022-jizdarna-zamek-skalice