Jižní Morava - dětská hřiště

Hledáte místo, kde by si děti pohrály a případně navázaly kontakt s jinými dětmi? Zde naleznete tipy na zajímavá dětská hřiště, dětské koutky a dětské herny.

Veřejná dětská hřiště, která zde uvádíme, jsou většinou volně přístupná, oplocená a bezpečná. Mnoho z nich bylo vybudováno v nedávné době nebo došlo k jejich rekonstrukci a modernizaci. U každého hřiště je přiložena poměrně bohatá fotogalerie, kde si můžete prohlédnout jednotlivé atrakce a herní prvky, dále umístění na mapě a možnosti dopravy. V určitých případech ve fotogalerii kromě samotného hřiště najdete i fotky přilehlých parků.

V nabídce se vyskytují i dětská hřiště, která jsme objevili při pěším nebo cyklo výletě, doplněná odkazem na tento výlet.

V podzimních a zimních měsících se určitě budou hodit tipy na dětské koutky a herny. V některých z nich je možnost hlídání dětí.

 

Dětská hřiště, koutky a herny na jižní Moravě

Region jižní Moravy zahrnuje Jihomoravský kraj a okresy Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo.

Na mapě najdete tipy na dětská hřiště, koutky a herny na jižní Moravě. Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

Zobrazit mapu v plné velikosti

Dětská kavárna a herna Duhový ráj, Brno

Aktualizováno 12. 1. 2016
Dětská kavárna a herna Duhový ráj

Lokalita: Okružní 433/1, Brno, jižní Morava

 

Druh zábavy: kavárna spojená s hernou, hlídání dětí, kroužky pro děti i dospělé, venkovní hřiště s občerstvením, akce pro děti

 

Doporučený věk dětí: 0+

Mochomůrka – kavárna s dětskou hernou, Vyškov

Aktualizováno 5. 3. 2015
Mochomůrka – kavárna s dětskou hernou, Vyškov

Lokalita: Žižkova 84/7, Vyškov, jižní Morava

 

Druh zábavy: kavárna s dětskou hernou, pořádání divadelních představení a oslav narozenin, možnost hlídání dětí

 

Doporučený věk dětí: 1+