Úniková hra Unlock the door, Plzeň

Západní Čechy - atrakce pro děti, zábava

Aktualizováno 16. 8. 2016
Úniková hra Unlock the door, Plzeň

Lokalita: Zahradní 173/2, Plzeň, západní Čechy

 

Druh zábavy: úniková hra

 

Doporučený věk dětí: 8+


Reálná úniková hra v Plzni, která převádí počítačové hry escape the room či exit game do skutečnosti. Podaří se vám během hodiny uniknout z místnosti plné hádanek, kvízů a rébusů? Vezměte s sebou rodinu, přátele, spolupracovníky či spolužáky a zažijte velké dobrodružství!

Úniková hra (escape the room, či exit game) je reálná adventurová hra, během které je skupina hráčů zamknuta v místnosti. Musí použít své schopnosti, aby vyřešili hádanky, správně nakombinovali a použili předměty a nakonec našli klíč ke své svobodě. To vše v časovém limitu jedné hodiny.

UnlockTheDoor v současnosti disponuje dvěma únikovými pokoji:


Stroj času - Myslíte, že se dá za hodinu zachránit celý svět? Určitě, pokud máte stroj času! Pronikněte do utajovaného projektu, jehož sestrojení nařídil sám Diktátor Země. Odhalte tajemství viru, který má na svědomí vymírání lidské populace. Najděte v toku času protilátku, která může zachránit miliony lidí. Unikněte před tím, než vás najde nepřátelské komando. Ale hlavně – bavte se! Unikátní hra ve stylu steampunk/sci-fi, která vás chytne (a už možná nepustí :-) ). Hra není vhodná pro děti do 12 let.

Pokoj prastrýce Josefa - klidnější úniková hra, ve které je potřeba hlavně logické myšlení. V pokoji se ocitnete na návštěvě u prastrýce Josefa. Ale je Josef skutečně ten milý postarší pán nebo se za něj jen vydává? Je jeho pozvání na čaj plně nezištné? To zjistíte, když si přijdete zahrát. Hra je vhodná i pro děti (zhruba od 2. třídy ZŠ).

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Fotogalerie

 

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

unlockthedoor.cz

Mohlo by vás zajímat

Dům Pohádek – dětské centrum v Plzni
Dům Pohádek – dětské centrum v Plzni

Lokalita: Plzeň, západní Čechy

 

Druh zábavy: zábavní centrum, dětské hřiště, dětská herna, divadlo a kino pro děti, výtvarný ateliér, školička, hlídání dětí, zájmové kroužky

 

Doporučený věk dětí: 1+

TYJÁTR - interiérové hřiště pro děti každého věku
TYJÁTR - interiérové hřiště pro děti každého věku

Lokalita: Plzeň, západní Čechy

 

Druh zábavy: zábavní centrum, dětská herna

 

Doporučený věk dětí: 0+

Tvůrčí dílny v Západočeské galerii v Plzni
Západočeská galerie v Plzni

Lokalita: Plzeň, západní Čechy

 

Druh zábavy: tvůrčí dílny pro děti

 

Doporučený věk dětí: 4+

Tipy kam s dětmi v západních Čechách a na Šumavě

pesi Pro malé turisty a maminky s kočárkem jsou tu pěší výlety na Plzeňsku, Karlovarsku a na Šumavě cyklo Pro cyklisty máme výlety s dětmi na kole – cyklostezky a cyklotrasy na Šumavě.
muzea-vystavy Nejen na podzim a v zimě se hodí tipy kam s dětmi v západních Čechách do muzea nebo na výstavu akce Stále něco nového se děje na akcích pro děti v západních Čechách
zviratka Zvířátka si děti užijí v ZOO a na farmách v západních Čechách. ubytovani Ubytování s dětmi najdete v hotelech a penzionech na Plzeňsku a na Šumavě