ADVENTURE GOLF, Říčky v Orlických horách

Východní Čechy - atrakce pro děti, zábava

Aktualizováno 2. 7. 2014
ADVENTURE GOLF, Říčky v Orlických horách

Lokalita: Říčky v Orlických horách, východní Čechy

 

Druh zábavy: adventure golf

 

Doporučený věk dětí: 3+


Dne 31. 5. 2014 se v Říčkách v Orlických horách otevřelo veřejnosti nové hřiště na adventure golf, které doplňuje stále rok od roku pestřejší nabídku této horské destinace. Jakékoliv zpestření letních aktivit vítají nejen ubytovatelé, ale i samotní návštěvníci. Adventure golf skvěle rozšiřuje zdejší letní a mimosezónní nabídku. Své kořeny má adventure golf v severní Americe, kde dokonce patří mezi jedny z nejoblíbenějších rekreačních i profesionálních sportů. Může ho hrát v podstatě kdokoliv, zvládnou jej i poměrně malé děti, má proto v sobě velký potenciál stát se zábavou pro celou rodinu. Vychází vstříc jak individualistům, kteří se chtějí soustředit pouze na sebe a svůj výkon a odpočinout si od každodenního pracovního kolektivu, tak skupinám a kolektivům, kteří dávají přednost společné zábavě nebo chtějí rozvíjet týmovou spolupráci. Adventure golf tak poskytuje možnost vyzkoušet si obě tyto formy, v tomto případě navíc v přírodě, na svěžím horském vzduchu, a je tedy velmi dobrou kombinací pro relaxaci i pro rozvoj osobnosti. Tento zajímavý sport u nás velmi rychle zdomácněl a stává se čím dál více populárním, což dokládá stále se rozvíjející síť vybudovaných hřišť na adventure golf po celé České republice. Adventure Golf Říčky není sice v celorepublikovém pohledu žádným unikátem, ve východních Čechách je však prvním hřištěm svého druhu, navíc zasazeného do krásné přírody s výhledem na laskavé kopce Orlických hor.

Adventure Golf Říčky nemá ambice profesionálního hřiště, jeho cílem je stát se příjemným hřištěm pro všechny, pro širokou veřejnost i rodiny s dětmi, být relaxací, zábavou či místem společných setkání. Areál se nachází ve strategické poloze turistických a cyklistických tras, se zastávkou cyklobusu, v centru horského střediska a v zázemí Aparthotelu Pod Zakletým.

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Fotogalerie

 

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.adventuregolfricky.cz

Mohlo by vás zajímat

Babiččin dvoreček u zámku Doudleby nad Orlicí
Babiččin dvoreček u zámku Doudleby nad Orlicí

Lokalita: Doudleby nad Orlicí, východní Čechy

 

Druh zábavy: zoo koutek, domácí zvířata, obora se zvěří

 

Doporučený věk dětí: 2+

Hospodářství se zvířaty na Modrém domě, Kostelecké Horky
Hospodářství se zvířátky na Modrém domě, Kostelecké Horky

Lokalita: Kostelecké Horky u Chocně, východní Čechy

 

Druh zábavy: farma, domácí zvířata, přímý kontakt se zvířaty

 

Doporučený věk dětí: 3+

Malé muzeum místa na Modrém domě, Kostelecké Horky
Malé muzeum místa na Modrém domě, Kostelecké Horky

Lokalita: Kostelecké Horky u Chocně, východní Čechy

 

Druh zábavy: roubená sýpka, expozice venkovského nářadí, stodola se stroji, naučná stezka, akce pro děti, programy ekologické výchovy

 

Doporučený věk dětí: 4+