Kaprodrom klub, Olomouc

Střední Morava - atrakce pro děti, zábava

Aktualizováno 9. 10. 2015
Kaprodrom klub, Olomouc

Lokalita: Za Andělskou, Olomouc, Nové sady, střední Morava

 

Druh zábavy: celoroční rybaření, lanové centrum, pískoviště, koupání, pramice, houpačky, petang, stolní fotbálek, hřiště na plážový fotbal a volejbal, možnost uspořádání oslav

 

Doporučený věk dětí: 0+


Kaprodrom klub v Olomouci je přírodní areál kousek od centra určený pro rybáře, sportovce a rodiny s dětmi. Zažijeme zde vzrušující chvíle při celoročním rybolovu, kdy zdoláváme kapry, amury, pstruhy, jesetery a spousty dalších ryb, které je možné si také odnést. Najdeme tu ale i klid a odpočinek.

Nejmenší najdou zábavu v lanovém centru, na pískovišti a na spoustě dalších atrakcí. Dobré jídlo si můžeme dát v restauraci, kde se pro nás připravují čerstvé ryby a jiné grilované speciality.

Pořádají se zde i oslavy a akce - v případě zájmu o některý z víkendových termínů je vhodná rezervace delší dobu předem.

I když zrovna nerybaříme, můžeme v Kaprodrom klubu využít koupání, pramice, houpačky, petangového zákoutí, stolní fotbálek a jiné. Dále je nám k dispozici hřiště na plážový volejbal a plážový fotbal.

Kaprodrom klub je sezónní podnik, proto je v zimně občerstvení zavřeno a areál je otevřen pouze pro rybáře a občerstvení pouze po domluvě např. uspořádání narozenin, svatby, firemní akce. V létě je zde otevřeno od rána 8 hodin do setmění! Do areálu mohou psi pouze na vodítku.

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Fotogalerie

 

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

kaprodromklub.cz

Mohlo by vás zajímat

Lanové centrum PROUD Olomouc
Lanové centrum PROUD Olomouc

Lokalita: Na Střelnici 343/48, Olomouc, střední Morava

 

Druh zábavy: lanové centrum

 

Doporučený věk dětí: 6+

Botanická zahrada a Rozárium v Olomouci
Botanická zahrada a Rozárium v Olomouci

Lokalita: Olomouc, střední Morava

 

Druh zábavy: botanická zahrada, dětská hřiště, hry pro děti

 

Doporučený věk dětí: 0+

Cyklovýlet údolím Bystřice u Olomouce
Cyklovýlet údolím Bystřice u Olomouce

Turistická oblast: Střední Morava, Haná, Česká republika

Popis trasy výletu: vlakem z Olomouce do Domašova nad Bystřicí, na kole přes Hrubou Vodu, Hlubočky, Mariánské Údolí a Velkou Bystřici zpět do Olomouce

Typ výletu: cyklistický

Vhodné pro cyklovozíky: pouze z Hrubé Vody do Olomouce

Terén: rovinatý až mírně kopcovitý

Celková délka cyklotrasy: 33 km (v jednom směru), možno zkrátit

Tipy kam s dětmi na střední Moravě

pesi Pro malé turisty a maminky s kočárkem jsou tu pěší výlety v BeskydechChřibech, Hané, Slovácku, Jeseníkách a Rychlebských horách cyklo Pro cyklisty máme výlety s dětmi na kole – cyklostezky a cyklotrasy v BeskydechChřibech, Hané a Slovácku.
muzea-vystavy Nejen na podzim a v zimě se hodí tipy kam s dětmi na střední Moravě do muzea nebo na výstavu akce Stále něco nového se děje na akcích pro děti na střední Moravě
zviratka Zvířátka si děti užijí v ZOO a na farmách na střední Moravě. ubytovani Ubytování s dětmi najdete v hotelech a penzionech v Jeseníkách a Beskydech.