DiscGolfPark Kmochův ostrov, Kolín

Střední Čechy - atrakce pro děti, zábava

Aktualizováno 20. 11. 2013
DiscGolf Park Kmochův ostrov, Kolín

Lokalita: Kolín, střední Čechy

 

Druh zábavy: discgolf

 

Doporučený věk dětí: 4+


Jedná se o zábavnou pohybovou aktivitu pro každou věkovou kategorii, při níž se hráč plastovými létajícími talíři (tzv. frisbee) pokouší trefit do koše na nejmenší počet hodů. Jamka určuje místo prvního hodu. Ten, kdo dohraje celé hřiště s nejmenším celkovým počtem hodů, vítězí. Disgolfových košů je na Kmochově ostrově v Kolíně umístěno dohromady 9. V Diskgolfovém Parku se nalézá dětské hřiště a budova s toaletami. Discgolfové talíře jsou k vypůjčení u správce dětského hřiště.

Kmochův ostrov je jedním ze dvou kolínských ostrovů na řece Labi. Byl pojmenován dle hudebního skladatele a kapelníka Františka Kmocha. Na ostrově se nachází park s dětským hřištěm a amfiteátrem, který je využíván k pořádání kulturních akcí. Dostaneme se sem přes most pro pěší a cyklisty vyúsťující u vlakové stanice „Kolín – zastávka“.

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Další tipy kam s dětmi v okolí

Cyklovýlet Libickým a Veltrubským luhem u Kolína

Dětská hřiště v Kolíně

Regionální muzeum v Kolíně

 

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Regionální muzeum v Kolíně

 

Regionální muzeum v Kolíně

Lokalita: Kolín, střední Čechy

 

Druh zábavy: model středověké podoby Kolína, audiovizuální program, expozice věnovaná hygieně a péči o tělo, muzeum pravěku, archeologické nálezy, výstava obrazů, nábytku atd., programy pro školy a školky

 

Doporučený věk dětí: 5+

Cyklovýlet Libickým a Veltrubským luhem u Kolína
Cyklovýlet Libickým a Veltrubským luhem u Kolína

Turistická oblast: okolí Prahy, Česká republika

Popis trasy výletu: okruh z Velkého Oseka přes Libický luh, Veltrubský luh, lesopark Borky do Kolína a odtud zpět po cyklostezce přes Hradišťko a Veltruby. Možnost kombinace s jízdou vlakem z Kolína.

Typ výletu: cyklistický

Vhodné pro cyklovozíky: pouze úsek Kolín - Velký Osek vedoucí po cyklostezce

Terén: rovinatý

Celková délka cyklotrasy: 20 km

Duhový park, Třebovle
Duhový park

Lokalita: Třebovle (u Českého Brodu), střední Čechy

 

Druh zábavy: dětský areál s 57 atrakcemi, hry, show

 

Doporučený věk dětí: 3+

Tipy kam s dětmi ve středních Čechách

pesi Pro malé turisty a maminky s kočárkem jsou tu pěší výlety v okolí Prahy, na Kokořínsku, v Posázaví a v Českém ráji. cyklo Pro cyklisty máme výlety s dětmi na kole – cyklostezky a cyklotrasy v okolí Prahy, v Posázaví a v Českém ráji.
muzea-vystavy Nejen na podzim a v zimě se hodí tipy kam s dětmi ve středních Čechách do muzea nebo na výstavu akce Stále něco nového se děje na akcích pro děti ve středních Čechách
zviratka Zvířátka si děti užijí v ZOO a na farmách ve středních Čechách. materska-centra Mateřská centra nabízejí hlídání dětí, angličtinu pro děti a další zájmové kroužky pro děti ve středních Čechách.