Duhový park, Třebovle

Střední Čechy - atrakce pro děti, zábava

Aktualizováno 21. 5. 2016
Duhový park

Lokalita: Třebovle (u Českého Brodu), střední Čechy

 

Druh zábavy: dětský areál s 57 atrakcemi, hry, show

 

Doporučený věk dětí: 3+


Dětský zážitkový areál DUHOVÝ PARK  byl otevřen 1. 5. 2015 ve středočeské obci TŘEBOVLE nedaleko východního okraje PrahyDUHOVÝ PARK nabízí více než 57 atrakcí, her a show. Všechny atrakce jsou v rámci vstupného do DUHOVÉHO PARKU zdarma.

Areál poskytuje zábavu pro děti od 3 do 14 let. Jednotlivé atrakce mají různou obtížnost, do všech aktivit se mohou zapojit i dospělí. Díky stanům jsou jednotlivé atrakce kryté proti dešti.

Mezi atrakce v Duhovém parku patří vzduchová trampolína (největší v ČR), ojedinělé nafukovací atrakce ve stylu Wipe out games, vybíjená aréna, obří zorbing válec, obří fotbal, lukostřelba, minigolf, VIP DRÁHA a spousta dalšího.

U vstupu do Duhového parku každý získá svůj DUHOVÝ PAS s vyplněným jménem nebo přezdívkou hráče. Duhový pas je šestnácti stránková knížečka s duhovou stužkou na krk. V pasu najdeme kromě pravidel a mapky areálu i 11 hracích stránek. Každá stránka má svého zvířecího maskota. Maskoti jsou rozmístěni po parku a mají pro děti připravenou samolepku, stačí ji najít a nalepit si ji na příslušnou stránku. Jakmile budou mít nalepeno všech 11 samolepek, mohou navštívit VIP dráhu v duhovém hradu. 

V areálu najdeme také restauraci, občerstvení, zmrzlinu a free WIFI.

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Fotogalerie

 

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.duhovypark.cz

Mohlo by vás zajímat

DiscGolfPark Kmochův ostrov, Kolín
DiscGolf Park Kmochův ostrov, Kolín

Lokalita: Kolín, střední Čechy

 

Druh zábavy: discgolf

 

Doporučený věk dětí: 4+

Regionální muzeum v Kolíně

 

Regionální muzeum v Kolíně

Lokalita: Kolín, střední Čechy

 

Druh zábavy: model středověké podoby Kolína, audiovizuální program, expozice věnovaná hygieně a péči o tělo, muzeum pravěku, archeologické nálezy, výstava obrazů, nábytku atd., programy pro školy a školky

 

Doporučený věk dětí: 5+

Cyklovýlet Libickým a Veltrubským luhem u Kolína
Cyklovýlet Libickým a Veltrubským luhem u Kolína

Turistická oblast: okolí Prahy, Česká republika

Popis trasy výletu: okruh z Velkého Oseka přes Libický luh, Veltrubský luh, lesopark Borky do Kolína a odtud zpět po cyklostezce přes Hradišťko a Veltruby. Možnost kombinace s jízdou vlakem z Kolína.

Typ výletu: cyklistický

Vhodné pro cyklovozíky: pouze úsek Kolín - Velký Osek vedoucí po cyklostezce

Terén: rovinatý

Celková délka cyklotrasy: 20 km

Tipy kam s dětmi ve středních Čechách

pesi Pro malé turisty a maminky s kočárkem jsou tu pěší výlety v okolí Prahy, na Kokořínsku, v Posázaví a v Českém ráji. cyklo Pro cyklisty máme výlety s dětmi na kole – cyklostezky a cyklotrasy v okolí Prahy, v Posázaví a v Českém ráji.
muzea-vystavy Nejen na podzim a v zimě se hodí tipy kam s dětmi ve středních Čechách do muzea nebo na výstavu akce Stále něco nového se děje na akcích pro děti ve středních Čechách
zviratka Zvířátka si děti užijí v ZOO a na farmách ve středních Čechách. materska-centra Mateřská centra nabízejí hlídání dětí, angličtinu pro děti a další zájmové kroužky pro děti ve středních Čechách.