Zábava pro celou rodinu v Pohádkové chaloupce

Severní Čechy - atrakce pro děti, zábava

Aktualizováno 21. 10. 2013
Zábava pro celou rodinu v Pohádkové chaloupce

Lokalita: Žďár (Doksy), severní Čechy

 

Druh zábavy: programy pro děti - kreativní dílna (malování na keramiku), aikido, lukostřelba a další, grilování, možnost ubytování

 

Doporučený věk dětí: 4+


Pohádková chaloupka se nachází v malé vesničce Žďár na dohled od hradu Bezděz, 10 km od Doks a Máchova jezera. Žďár je památkově chráněná vesnička v centru Máchova kraje. Návštěvu Pohádkové chaloupky je možné spojit s výletem po okolí, romantika kraje nás osloví i na podzim a v zimě.

Pronajmout lze celou chalupu včetně přilehlého lesoparku. Bližší informace o cenách a obsazenosti chaloupky jsou uvedeny na oficiálních stránkách nebo na tel. 603483236. Předběžná rezervace je nutná.

Ubytování v Pohádkové chaloupce

 

Kreativní dílna Maluj - malování a zdobení keramiky

Kreativní dílna Maluj, to je malování na keramiku v pohádkové roubence (hrníčky, talíře a talířky, dárky). Keramika je následně vypálena a zaslána. Malovat mohou děti od 4 let, zcela nezávadné barvy, atraktivní i pro rodiče. Hodí se jako tip pro výrobu vánočního dárku. Konečná cena výrobku je včetně barev, naglazování a vypálení.

Kreativní dílna je k dispozici pro ubytované anebo pro ostatní v době, kdy chalupa není obsazena. Po dohodě lze otevřít kdykoliv kromě letních prázdnin, i pro jednotlivce.


Hry na žíněnce pro celou rodinu - výlet do světa bojových umění

V prastaré roubence můžeme prožít výlet do jiného světa: plně vybavená judistická tělocvična a zkušení instruktoři čekají na naši návštěvu. Připraveny jsou dle dohody půldenní či celodenní programy, minimální skupina je 6 osob. Programy jsou vhodné pro celou rodinu, zaručují dobrou náladu, bez nároků na předběžnou přípravu. Výborný tip na dobu, kdy nás opustilo léto a venku je vítr, mráz, pošmourno: tady je hezky vždy. Cena je dohodou podle počtu osob.


Lukostřelba pro celou rodinu i s grilováním

V Pohádkové chaloupce si můžeme užít půldenní či celodenní program se základní výukou střelby, hrami a soutěžemi. K dispozici jsou luky pro děti od 5 let až po lovecké luky pro zdatnější střelce. Nejméně dva instruktoři na nás čekají na velkém pozemku (lesoparku) s nádherným výhledem na Máchův kraj a hrad Bezděz.

Program je vhodný pro dvě rodiny (od 6 osob). Program můžou využít ubytovaní v Pohádkové chaloupce a v případě, že není obsazena, tak i externí skupinka.

Na pozemku se nachází malinký zálesácký sroubek s možností grilování.

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Fotogalerie

 

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.pohadkovachaloupka.cz

Mohlo by vás zajímat

Expozice Centrum textilního tisku, Česká Lípa
Expozice Centrum textilního tisku, Česká Lípa

Lokalita: Česká Lípa, severní Čechy

 

Druh zábavy: výstava věnovaná technice potisku textilu, možnost vyzkoušení potisku, pro nejmenší potiskování pomocí razítek a dětský koutek

 

Doporučený věk dětí: 3+

Stáje Týn U Rozcestí - jezdecký kroužek a tábory
Stáje Týn U Rozcestí - jezdecké kroužky a tábory

Lokalita: Týn u Doks, severní Čechy

 

Druh zábavy: jízda na koních, víkendové pobyty, jezdecký tábor, jezdecký kroužek, péče o koně

 

Doporučený věk dětí: 5+

Veřejné akvárium Česká Lípa - živá expozice tropických ryb
Veřejné akvárium Česká Lípa

Lokalita: Česká Lípa, severní Čechy

 

Druh zábavy: živá expozice tropických ryb

 

Doporučený věk dětí: 2+