Závody elektrických motokár a závodních šlapadel v Greyhound Park Motol

Praha - atrakce pro děti, zábava

Aktualizováno 20. 9. 2014
Závody elektrických motokár a závodních šlapadel v Greyhound Park Motol

Lokalita: Praha 5 - Motol, Praha

 

Druh zábavy: závody chrtů, elektro motokáry, šlapadla, four leaf restaurant, terasy, zahrádky, závodní dráha indoor - outdoor

 

Doporučený věk dětí: 3+


Areál Greyhound Park Motol se nachází v údolí Parku Cibulka, který je součástí pražského Přírodního parku Košíře - Motol. Greyhound Park je skvělé výletní místo pro trávení dovolené, když nechceme nebo nemůžeme ven z Prahy. Jsme v přírodě, a přesto v civilizaci - se skvělým zázemím.

Rozloha outdoor závodní dráhy se špičkovým asfaltovým povrchem vyvolává pocity euforie, jízda pak endorfiny - pocity štěstí a tak není nic mimořádného slyšet při jízdě výskot jezdců. 

Chceme-li se jen v klidu dívat - např. na to, jak nám na šlapadlech řádí ratolesti - nemusíme mít strach. Areál je střežen, sportovní plocha ještě zvlášť oplocena a střežena - děti nemohou utéci a ani je např. nemůže nikdo nepovolaný odvést. V klidu můžeme shlížet na své ratolesti a užívat si specialit kuchařů restaurace Four Leaf.

Na indoor závodním okruhu v Greyhound Park Motole si můžeme zajezdit v teple a pohodlí, bez rámusu a benzínových výparů v eko - motokárách či pedal go-kartech pro děti i dospělé (small + big). Seznámíme se s novým závodním okruhem a také stejně zapálenými jezdci, s novými lidmi se stejnými zájmy. Můžeme závodit o čas, užít si adrenalinové zábavy a ocitnout se v žebříčku TOP SPEED 2013.

Předchozí rezervace je nutná.

Elektro-motokáry anglické výroby firmy Biz-Karts byly vyvinuty se zvláštním důrazem na bezpečnost jezdců. Jejich pořizovací cena se rovná ceně osobního automobilu Škoda Fabie. Motokára je závodní konstrukce, bez posilovače řízení - proto při jízdě nebo až po jízdě poznáte, jakou máte kondičku.

Závodní šlapadla jsou výrobkem renomované holandské společnosti BERG Toys. Jde o závodní stroje. Energie vydaná při volné jízdě je srovnatelná s posilováním na stepperu ve fitness centru však s tím rozdílem, že jste na čerstvém vzduchu.

Malá šlapadla jsou pro děti zhruba od 3 do 6ti let. Tato šlapadla jsou taktéž v závodním provedení, takže slouží i pro mírné a nenápadné posilování kondice dětí. 

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Fotogalerie

 

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.greyhoundpark.cz

Mohlo by vás zajímat

Cyklostezka podél Vltavy z Braníka do Zbraslavi
Cyklostezkou podél Vltavy z Braníka do Zbraslavi

Turistická oblast: Praha, Česká republika

Popis trasy výletu: z pražského Braníka (ulice Na Mlejnku) podél Vltavy přes Hodkovičky, Modřany, Komořany do Zbraslavi a zpět stejnou cestou nebo vlakem

Typ výletu: cyklistický, na in-line bruslích

Vhodné pro cyklovozíky: ano

Terén: rovinatý

Celková délka cyklotrasy: 16 km (8 km při návratu vlakem)

Na houpacím koni - centrum pro rodiče a děti
Na houpacím koni - centrum pro rodiče a děti

Druh centra: mateřské, rodinné centrum

Adresa: Na Bělidle 1, Praha 5 - Smíchov

Kurzy a kroužky: cvičení pro maminky s dětmi, tance, výtvarné kroužky

Další služby: kurzy pro dospělé, dětská herna

Naučná stezka Chuchelský háj, Praha
Naučná stezka Chuchelský háj, Praha

Turistická oblast: Praha, Česká republika

Popis trasy výletu: po naučné stezce Chuchelský háj z Velké Chuchle do Malé Chuchle

Typ výletu: pěší

Vhodné pro kočárky: sportovní kočárky do terénu

Vhodné pro odrážedla a odstrkovadla: odrážedla

Terén: mírně kopcovitý

Celková délka trasy: 3,5 km

Tipy kam s dětmi v Praze

pesi Pro malé turisty a maminky s kočárkem jsou tu pěší výlety v Praze, s kočárkem nebo s odrážedlem.  cyklo Pro cyklisty máme výlety s dětmi na kole – cyklostezky a cyklotrasy v Praze.
muzea-vystavy Nejen na podzim a v zimě se hodí tipy kam s dětmi v Praze do muzea nebo na výstavu akce Stále něco nového se děje na akcích pro děti v Praze
atrakce Hravé děti určitě zaujmou atrakce a zábava pro děti v Praze. hriste Pohyb a hru pro vaše ratolesti zaručí dětská hřiště, dětské koutky a dětské herny v Praze
zviratka Zvířátka si děti užijí v ZOO a na farmách v Praze. materska-centra Mateřská centra nabízejí hlídání dětí, angličtinu pro děti a další zájmové kroužky pro děti v Praze