Jungle Park, Brno

Jižní Morava - atrakce pro děti, zábava

Aktualizováno 21. 3. 2016
Jungle Park

Lokalita: Bauerova 5, Brno, pravý břeh řeky Svratky v Brně Pisárkách naproti areálu SKP Kometa Brno, jižní Morava

 

Druh zábavy: lanové centrum s překážkami různých obtížností

 

Doporučený věk dětí: 4+


Jungle park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna v blízkosti městského koupaliště Riviéra a BVV. Nádherné prostředí lesa kolem řeky Svratky je atraktivním místem pro aktivní odpočinek. Jungle park děti obohatí o nové zážitky a zkušenosti.

 

ATRAKCE

Základní trasa - je nejdelší, s 33 překážkami, zavěšená ve výšce 3 – 7 m nad zemí o celkové délce 356 m. Středně obtížná, obzvlášť kouzelná při nočním lezení. Minimální výška lezce 140 cm.

Bálúova Junior trasa – lehká, zábavná, vzrušující, s 20 překážkami o celkové délce 180 m. Určená hlavně rodinám s menšími dětmi. Minimální výška lezce 120 cm v doprovodu osoby starší 15 let. Od 140 cm samostatně.

Mauglího dětská trasa – určená těm nejmenším. Speciální samojistící systém zajišťuje bezpečné lezení dětem již od 4 let, resp. od výšky 100 cm. Trasu tvoří okruh 10 lanových překážek zavěšených ve výšce 2 – 4 m. Děti na trase postupně vyzkoušejí nejrůznější lávky, žebříky a sítě. Na závěr trasy překonají ve speciální jezdící houpačce třicetimetrovou vzdálenost.

Šer Chánova adrenalinová trasa - náročná trasa s 20 překážkami, o délce 200 m, která je určená zdatným a odvážným lezcům. Prověří naši fyzickou sílu, obratnost a taktiku. Doporučujeme nejdříve vyzkoušet méně obtížné trasy, abychom si osahali úroveň náročnosti překážek. Minimální výška lezce 165 cm.

V parku nás čekají i dva 40 m dlouhé přejezdy přes řeku Svratku.

 

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti
Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

Fotogalerie

 

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.junglepark.cz

Mohlo by vás zajímat

Biskupský dvůr - Moravské zemské muzeum, Brno
Biskupský dvůr - Moravské zemské muzeum, Brno

Lokalita: Muzejní 298/1, Brno, jižní Morava

 

Druh zábavy: expozice se zaměřením na botaniku, zoologii a ochranu přírody Moravy, akvária sladkovodních ryb, modely hub, příležitostná výstava modelů ovoce, komentované a lektorované prohlídky v zoologické části pro MŠ, ZŠ a SŠ

 

Doporučený věk dětí: 3+

Dietrichsteinský palác - Moravské zemské muzeum, Brno
Dietrichsteinský palác - Moravské zemské muzeum, Brno

Lokalita: Zelný trh 295/8, Brno, jižní Morava

 

Druh zábavy: expozice vývoje života nejen na Moravě, vývoje pravěkého a slovanského osídlení Moravy, středověku na Moravě, nerostného bohatství Moravy a Slezska, interaktivní materiály pro školy, lektorované výklady

 

Doporučený věk dětí: 5+

Dětské muzeum v Brně
Dětské muzeum v Brně

Lokalita: Brno, jižní Morava

 

Druh zábavy: interaktivní výukové programy, výstavy pro děti.

 

Doporučený věk dětí: 4+

Tipy kam s dětmi na jižní Moravě

pesi Pro malé turisty a maminky s kočárkem jsou tu pěší výlety na jižní Moravě cyklo Pro cyklisty máme výlety s dětmi na kole – cyklostezky a cyklotrasy na jižní Moravě.
muzea-vystavy Nejen na podzim a v zimě se hodí tipy kam s dětmi na jižní Moravě do muzea nebo na výstavu akce Stále něco nového se děje na akcích pro děti na jižní Moravě.
atrakce Hravé děti určitě zaujmou atrakce a zábava pro děti na jižní Moravě. hriste Pohyb a hru pro vaše ratolesti zaručí dětská hřiště, dětské koutky a dětské herny na jižní Moravě
zviratka Zvířátka si děti užijí v ZOO a na farmách na jižní Moravě. ubytovani Ubytování s dětmi najdete v hotelech a penzionech na jižní Moravě.